نحوه ایجاد یک چرخ فلک تصویر در وردپرس (در 5

نحوه ایجاد یک چرخ فلک تصویر در وردپرس (در 5 مرحله) | پی تاپ

تصاویر راهی آسان برای زیباتر کردن صفحات شما هستند. با این حال، اگر تعداد زیادی از آنها را داشته باشید، می تواند جریان محتوای شما را مختل کند و توجه بازدیدکنندگان را پرت کند. در عوض، می توانید یک چرخ فلک تصویر در وردپرس ایجاد کنید.

به این ترتیب، می توانید عکس های خود را در یک چرخ فلک جمع و جور که به طور خودکار می چرخد، سازماندهی کنید. بنابراین، می توانید تعداد زیادی عکس را بدون اینکه فضای زیادی اشغال کنند، نمایش دهید. به علاوه، بازدیدکنندگان می توانند با چرخ فلک تعامل داشته باشند که باعث جذابیت بیشتر سایت شما می شود. ????

چرخ فلک تصویر (یا نوار لغزنده تصویر) یکی از ساده ترین راه ها را برای نمایش تعداد زیادی از تصاویر از یک عنصر فشرده ارائه می دهد. به طور معمول، چرخ فلک به طور خودکار می چرخد، اما بازدیدکنندگان همچنین می توانند به صورت دستی در میان عکس ها حرکت کنند:

به این ترتیب، چرخ فلک تصویر به شما امکان می دهد دارایی های خود را بدون اشغال فضای زیادی در صفحه به نمایش بگذارید. به علاوه، ماهیت پویای این ویژگی باعث می شود تا سایت شما جذاب تر شود.

اگر یک سایت تجارت الکترونیک دارید، ممکن است از یک چرخ فلک برای نمایش آخرین محصولات خود یا برجسته کردن خدمات خاص استفاده کنید. یا، برای سایت های نمونه کار یا عکاسی، چرخ فلک یک راه عالی برای ارائه گالری تصاویر است.

با این حال، راه های دیگری برای استفاده از چرخ فلک ها به جز تصاویر وجود دارد. برای جلب اعتماد بازدیدکنندگان، می‌توانید نظرات مشتریان، توصیفات، یا یک چرخ فلک لوگو ایجاد کنید. از طرف دیگر، می توانید یک نوار لغزنده ویژه با پست های رسانه های اجتماعی یا وبلاگ خود ترتیب دهید تا ترافیک بین پلتفرم ها را افزایش دهید.

اکنون که کمی بیشتر در مورد چرخ فلک های تصویری می دانید، بیایید نگاهی به نحوه ایجاد یک چرخ فلک تصویر در وردپرس در پنج مرحله بیندازیم.

  1. یک پلاگین چرخ و فلک مانند Smart Slider 3 نصب کنید
  2. اولین چرخ فلک تصویری خود را ایجاد کنید
  3. تصاویر خود را اضافه کنید
  4. طراحی چرخ فلک تصویر را سفارشی کنید
  5. چرخ فلک تصویر خود را در وردپرس اضافه کنید

اگر نمی دانید چگونه کدنویسی کنید، ساده ترین راه برای ایجاد چرخ فلک تصویر در وردپرس نصب یک افزونه است. پلاگین های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما Smart Slider 3 یک گزینه عالی است.

با استفاده از این افزونه، می توانید چرخ فلک خود را به صورت بصری با استفاده از یک ویرایشگر بصری کشیدن و رها کردن طراحی کنید. به علاوه، می توانید به طیف وسیعی از قالب های از پیش طراحی شده و گزینه های سفارشی سازی دسترسی داشته باشید.

برای شروع، به پلاگین ها در داشبورد وردپرس شما را کلیک کنید جدید اضافه کن و نام افزونه را در نوار جستجو وارد کنید. اکنون، انتخاب کنید الآن نصب کنفعال کنید:

نحوه ایجاد یک چرخ فلک تصویر با Smart Slider 3.

در این مرحله باید a را ببینید لغزنده هوشمند برگه در نوار کناری وردپرس شما ظاهر می شود. اگر این به طور خودکار اتفاق نیفتد، ممکن است لازم باشد صفحه را بازخوانی کنید.

اکنون که با موفقیت افزونه Smart Slider 3 را نصب کردید، روی آن کلیک کنید لغزنده هوشمند برگه در نوار کناری وردپرس شما. می توانید ویدیوی خوش آمد گویی را ببینید یا روی آن کلیک کنید به داشبورد بروید.

حال، روی آن کلیک کنید پروژه جدید دکمه ایجاد چرخ فلک تصویر در وردپرس:

داشبورد Smart Slider.

یک پنجره بازشو ظاهر می شود که در آن می توانید به سه روش ادامه دهید. می توانید یک الگوی از پیش ساخته را انتخاب کنید، فایل های خود را وارد کنید یا روی آن کلیک کنید یک پروژه جدید ایجاد کنید برای طراحی چرخ فلک تصویر از ابتدا.

ما به گزینه دوم ادامه می دهیم:

یک چرخ فلک تصویر در وردپرس از ابتدا ایجاد کنید.

اکنون، زیر نوع پروژه، کلیک کنید لغزنده. سپس، نوع لغزنده دلخواه خود را انتخاب کنید:

یک چرخ فلک تصویر جدید با افزونه ایجاد کنید.

با افزونه رایگان، شما محدود به این هستید ساده گزینه کشویی اما اگر از افزونه Pro استفاده می کنید، می توانید یک چرخ فلک یا ویترین ممتاز بسازید.

انتخاب خود را انجام دهید و نام پروژه خود را انتخاب کنید. همچنین امکان تنظیم ابعاد دلخواه برای ارتفاع و عرض چرخ فلک شما وجود دارد.

به علاوه، می‌توانید بین طرح‌بندی جعبه‌دار یا تمام عرض یکی را انتخاب کنید. هنگامی که از انتخاب خود راضی شدید، روی آن کلیک کنید ايجاد كردن.

3. تصاویر خود را اضافه کنید ????️

در این مرحله، شما پایه و اساس چرخ فلک تصویر خود را تنظیم کرده اید، بنابراین وقت آن است که تصاویر خود را اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آن کلیک کنید اسلاید اضافه کنید دکمه:

تصاویر را به چرخ فلک خود اضافه کنید.

سپس گزینه مربوطه را انتخاب کنید. به عنوان مثال، می توانید تصاویر، پست ها، اسلایدهای پویا و موارد دیگر را اضافه کنید. انتخاب کنید تصویر گزینه رها کردن یا آپلود فایل ها از رایانه شما:

تصاویر را در Smart Slider 3 آپلود کنید.

یا، به کتابخانه ی رسانه برای انتخاب تصاویری که در سایت وردپرس شما ذخیره می شوند، برگه را انتخاب کنید. وقتی عکس مناسب را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید انتخاب کنید برای اضافه کردن آن به پروژه خود:

تصویر به چرخ فلک تصویر اضافه شد.

اکنون، این روند را ادامه دهید تا زمانی که همه تصاویر خود را اضافه کنید.

یکی از بهترین بخش‌های Smart Slider این است که حتی می‌توانید تصاویر جداگانه را ویرایش کنید. بنابراین اگر می خواهید یک تصویر خاص را سفارشی کنید، ماوس را روی عکس ببرید و انتخاب کنید ویرایش کنید:

عکس های چرخ فلک تصویر را ویرایش کنید.

در اینجا، می‌توانید فوکوس تصویر را تنظیم کنید، رنگ پس‌زمینه را اعمال کنید و جزئیات سئوی تصویر مانند برچسب‌ها و عنوان‌های alt را اضافه کنید. در محتوا تب، همچنین می‌توانید پیوندی اضافه کنید که اگر عکس‌های محصولی را اضافه می‌کنید که به صفحه محصول منتهی می‌شود، ایده‌آل است.

علاوه بر این، می‌توانید از پیوندهای سمت چپ ویرایشگر برای اضافه کردن سرفصل‌ها، متن و دکمه‌ها روی عکس خود استفاده کنید. سپس، بر روی کلیک کنید صرفه جویی برای به روز رسانی اسلاید

پس از اینکه همه عکس‌های خود را به چرخ فلک تصویر اضافه کردید، می‌توانید طرح را به گونه‌ای سفارشی کنید که به خوبی در صفحه شما نمایش داده شود. به پایین اسکرول کنید عمومی بخشی که در آن می توانید یک تصویر کوچک اضافه کنید و تراز طرح اسلاید خود را تغییر دهید.

اگر به اندازه تب، می‌توانید نوع طرح‌بندی (جعبه‌دار، عرض کامل) را تغییر دهید، ابعاد سفارشی را برای دستگاه‌های مختلف تعریف کنید، و نقاط شکست را برای ایجاد یک چرخ فلک تصویر کاملاً پاسخگو وارد کنید:

نحوه سفارشی سازی چرخ فلک تصویر در وردپرس.

در همین حال، کنترل ها بخش به شما امکان می دهد جهت کشیدن (و لمس) را برای نوار لغزنده خود تعیین کنید، ظاهر فلش را سفارشی کنید و نوارهای متن، تصاویر کوچک، سایه ها و موارد دیگر را فعال کنید:

گزینه های سفارشی سازی Smart Slider 3.

اگر می‌خواهید چرخ فلک تصویرتان را به‌طور خودکار بین اسلایدها بچرخانید، به قسمت زیر بروید پخش خودکار بخش برای فعال کردن این عملکرد. علاوه بر این، می توانید با تعیین زمان و نحوه بارگیری و نمایش چرخ فلک، اسلاید خود را بهینه کنید.

حال، روی آن کلیک کنید نماد چشم کوچک برای پیش نمایش چرخ فلک تصویر خود:

پیش نمایش چرخ فلک تصویر.

سپس اگر از طراحی چرخ فلک راضی هستید، روی آن کلیک کنید صرفه جویی.

در این مرحله، شما یک چرخ فلک تصویر در وردپرس ایجاد کرده اید، اما همچنان باید اسلایدر را به صفحه یا پستی در سایت خود اضافه کنید. اگر برگردید به عمومی بخش زیر ویرایشگر، می توانید تمام راه هایی را که می توانید چرخ فلک را جاسازی کنید، مشاهده کنید.

به عنوان مثال، می توانید از کد کوتاه یا کد پی اچ پی (برای افزودن به فایل تم خود) استفاده کنید. با این حال، ساده ترین راه این است که چرخ فلک خود را به عنوان یک بلوک/ویجت اضافه کنید. بهتر از آن، Smart Slider 3 با تمام صفحه سازهای محبوب ادغام می شود، بنابراین شما به ویرایشگر Block محدود نمی شوید.

برای شروع، صفحه یا پستی را که می‌خواهید چرخ فلک تصویر خود را در آن درج کنید، باز کنید. اکنون، یک بلوک جدید را انتخاب کنید و “slider” را جستجو کنید. کلیک کنید روی اسلایدر هوشمند 3 گزینه:

درج چرخ فلک تصویر در وردپرس.

سپس، بر روی کلیک کنید Slider را انتخاب کنید و چرخ فلکی را که به تازگی ایجاد کرده اید پیدا کنید:

درج چرخ فلک تصویر از Smart Slider.

اکنون، انتخاب کنید درج کنید تا چرخ فلک را به صفحه خود اضافه کنید. سپس، می‌توانید پیش‌نمایش صفحه خود را در قسمت جلو مشاهده کنید تا ببینید آیا درست نمایش داده می‌شود یا خیر:

چرخ فلک تصویر به پایان رسید.

اگر نیاز به ویرایش اسلایدر دارید، به سادگی روی آن کلیک کنید نماد مداد در نوار ابزار یا انتخاب کنید ویرایش کنید از تنظیمات Block در غیر این صورت، می توانید صفحه خود را ذخیره یا منتشر کنید.

نتیجه گیری ????

چرخ فلک تصویر راهی عالی برای اضافه کردن تصاویر زیادی به سایت شما بدون اشغال فضای زیاد است. به علاوه، بازدیدکنندگان شما می توانند به راحتی عکس ها را مرور کنند که باعث تعامل بیشتر سایت شما می شود.

???? برای جمع بندی، در اینجا نحوه ایجاد یک چرخ فلک تصویر در وردپرس آورده شده است:

  1. ???? یک پلاگین چرخ فلک مانند نصب کنید اسلایدر هوشمند 3.
  2. ???? اولین چرخ فلک تصویری خود را بسازید
  3. ????️ تصاویر خود را اضافه کنید
  4. ???? طراحی چرخ فلک تصویر را سفارشی کنید
  5. ???? چرخ فلک تصویر خود را در وردپرس اضافه کنید

آیا در مورد نحوه ایجاد چرخ فلک تصویر در وردپرس سوالی دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

راهنمای رایگان

4 گام ضروری برای افزایش سرعت
وب سایت وردپرس شما

مراحل ساده را در مجموعه کوتاه 4 قسمتی ما دنبال کنید
و زمان بارگذاری خود را 50-80٪ کاهش دهید. ????

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *