نحوه تغییر نویسنده در وردپرس (5 روش) | پی تاپ

نحوه تغییر نویسنده در وردپرس (5 روش) | پی تاپ

مواقعی وجود دارد که تغییر نویسنده در وردپرس منطقی است. ممکن است نویسندگان ارواح را برای ایجاد پست های وبلاگ یا راه اندازی یک مرکز محتوا با تعداد زیادی نویسنده استخدام کنید. از طرف دیگر، ممکن است بخواهید نویسنده را از پست ها پنهان کنید تا سایت خود را منسجم تر کنید. اما ممکن است ندانید چگونه این کار را انجام دهید.

خوشبختانه راه های زیادی برای تغییر نویسنده در وردپرس وجود دارد. ???? ساده ترین گزینه ها استفاده از Block Editor یا Classic Editor است. اما شما همچنین می توانید از ویژگی ویرایش سریع استفاده کنید و حتی نویسنده را برای پست ها به صورت انبوه تغییر دهید. ✒️

قبل از تغییر نویسنده در وردپرس چه باید کرد؟

بدیهی است که اگر می‌خواهید نویسنده در وردپرس را تغییر دهید تا نام خود را منعکس کند، می‌توانید این کار را انجام دهید. اما اگر می خواهید کاربر دیگری را به عنوان نویسنده نشان دهید، اولین کار شما این است که مطمئن شوید کاربر در وب سایت وجود دارد.

برای بررسی این اطلاعات، به آدرس زیر بروید کاربران > تمام کاربران در داشبورد شما اگر وارد حساب مدیر شده اید، می توانید همه کاربران را در اینجا مشاهده و ویرایش کنید. اگر کاربر را نمی بینید، روی آن کلیک کنید جدید اضافه کن.

سپس مشخصات کاربر را وارد کرده و از آن استفاده کنید نقش کشویی برای انتخاب نویسنده:

پس از اضافه شدن کاربر جدید، برای ویرایش مشخصات کاربر کلیک کنید.

اکنون به پایین اسکرول کنید نام بخش و بررسی کنید نمایش نام عمومی به عنوان جعبه این نام نویسنده است که در پست های شما نمایش داده می شود.

اگر می خواهید آن را تغییر دهید، از منوی کشویی برای انتخاب گزینه دیگری استفاده کنید. سپس، تغییرات را ذخیره کنید.

نحوه تغییر نویسنده در وردپرس (5 روش)

اکنون که کاربر(های) خود را کاملاً تنظیم کرده اید، پنج راه برای تغییر نویسنده در وردپرس به شما نشان می دهیم.

  1. از Block Editor استفاده کنید
  2. از ویرایشگر کلاسیک استفاده کنید
  3. از ویرایش سریع استفاده کنید
  4. نویسنده را برای پست ها به صورت انبوه تغییر دهید
  5. نویسندگان را در پست های وردپرس مخفی کنید

1. از Block Editor استفاده کنید

اگر از ویرایشگر بلوک (یا گوتنبرگ) برای نوشتن پست های خود استفاده می کنید، می توانید نویسنده را با استفاده از تنظیمات پست تغییر دهید. در سمت راست صفحه خود، روی آن کلیک کنید پست را برگه و پیدا کنید نویسنده گزینه:

نحوه تغییر نویسنده در وردپرس

اکنون، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از منوی کشویی برای انتخاب نام نویسنده صحیح استفاده کنید. سپس، حتما پست خود را ذخیره یا منتشر کنید.

2. از ویرایشگر کلاسیک استفاده کنید

در حالی که اکثر کاربران ویرایشگر Block را ترجیح می دهند، ممکن است همچنان از ویرایشگر قدیمی کلاسیک برای نوشتن پست در وردپرس استفاده کنید. مانند روش بالا، می توانید نویسنده را مستقیماً به ویرایشگر تغییر دهید. با این حال، ابتدا باید پنل نویسنده را به صفحه اضافه کنید.

برای این کار بر روی گزینه های صفحه نمایش دکمه بالای صفحه سپس، کادر کنار را علامت بزنید نویسنده:

نحوه تغییر نویسنده در ویرایشگر کلاسیک

اکنون، پانل نویسنده باید در زیر ویرایشگر ظاهر شود. در اینجا، به سادگی از منوی کشویی برای انتخاب نویسنده جدید استفاده کنید. سپس، پست خود را به‌روزرسانی یا ذخیره کنید تا تغییر نشان داده شود.

3. از ویرایش سریع استفاده کنید

اگر عجله دارید، می توانید از لینک ویرایش سریع برای تغییر نویسنده در وردپرس استفاده کنید. مزیت این روش این است که برای ایجاد تغییر نیازی به ویرایش صفحه یا پست خود ندارید.

در عوض، شما می توانید آن را با رفتن به انجام دهید نوشته ها > همه پست ها از داشبورد وردپرس شما. سپس، روی پستی که می‌خواهید تغییر دهید نگه دارید و آن را انتخاب کنید ویرایش سریع لینک زیر آن

از اینجا به سمت نویسنده بخش را انتخاب کنید و با استفاده از منوی کشویی یک نام نویسنده جدید انتخاب کنید:

نحوه تغییر نویسنده در وردپرس با استفاده از ویرایش سریع

سپس، بر روی کلیک کنید به روز رسانی برای ذخیره تغییر

4. نویسنده را برای پست ها به صورت انبوه تغییر دهید

در حالی که روش های قبلی برای تغییر نویسنده در پست های تک عالی هستند، ممکن است بخواهید آن را در چندین پست تغییر دهید. در این صورت، می توانید نویسندگان را از صفحه پست ها به صورت انبوه به روز کنید.

بنابراین، برای تغییر نویسنده در وردپرس برای چندین پست، باید به این آدرس بروید نوشته ها > همه پست ها در داشبورد شما شما فقط می توانید 20 پست را در هر صفحه مشاهده کنید. بنابراین اگر می خواهید پست های بیشتری را به صورت انبوه تغییر دهید، روی آن کلیک کنید گزینه های صفحه نمایش دکمه و تغییر تعداد موارد در هر صفحه:

تعداد موارد در هر صفحه را تغییر دهید.

اکنون، کادرهای کنار پست‌هایی را که می‌خواهید تغییر دهید، علامت بزنید. سپس، استفاده کنید اعمال توده کشویی برای انتخاب ویرایش کنید و بر روی کلیک کنید درخواست دادن.

در کادر متا، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کاربر مناسب را از میان آن انتخاب کنید نویسنده کشویی:

نحوه تغییر نویسنده در وردپرس به صورت انبوه.

سپس، بر روی کلیک کنید به روز رسانی برای تغییر انبوه نویسنده همه پست های انتخابی خود.

5. نویسندگان را در پست های وردپرس مخفی کنید

اگر نویسندگان زیادی در وب سایت خود دارید، می توانید نویسندگان را در پست های وردپرس پنهان کنید تا تجربه منسجم تری ایجاد کنید. این کار حواس پرتی را به حداقل می رساند و خوانندگان را تشویق می کند که فقط روی محتوای شما تمرکز کنند.

راه‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد، اما ساده‌ترین روش برای مخفی کردن نویسندگان در وردپرس، نصب افزونه‌ای شبیه به آن است WP Meta and Date Remover. پس از فعال سازی موفقیت آمیز، تمام اطلاعات متا به طور خودکار پاک می شوند.

با این حال، می توانید تنظیمات را با رفتن به تغییر دهید تنظیمات > WP Meta and Date Remover. سپس، به تنظیمات اولیه:

مخفی کردن نویسنده در وردپرس

اگر فقط می خواهید نویسندگان را در قسمت جلویی سایت خود پنهان کنید، فقط مطمئن شوید که حذف مبتنی بر CSS فعال باشد. حذف مبتنی بر PHP نویسندگان را در قسمت پشتی پنهان می کند، که ممکن است شما نخواهید این کار را انجام دهید.

نتیجه گیری ????

اگر یک وب سایت چند نویسنده مانند یک وبلاگ بزرگ یا مرکز محتوا دارید، ممکن است زمان هایی پیش بیاید که بخواهید نویسنده را در وردپرس تغییر دهید. به عنوان مثال، ممکن است از نویسنده ای بخواهید که انتشارات را ترک کند. یا ممکن است بخواهید از یک نام نویسنده برای همه پست ها استفاده کنید تا سایت خود را منسجم تر کنید.

✍️ برای جمع بندی، در اینجا نحوه تغییر نویسنده در وردپرس آمده است:

  1. از Block Editor استفاده کنید
  2. از ویرایشگر کلاسیک استفاده کنید
  3. از ویرایش سریع استفاده کنید
  4. نویسنده را برای پست ها به صورت انبوه تغییر دهید
  5. نویسندگان را در پست های وردپرس مخفی کنید

آیا در مورد نحوه تغییر نویسنده در وردپرس سوالی دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

راهنمای رایگان

4 گام ضروری برای افزایش سرعت
وب سایت وردپرس شما

مراحل ساده را در مجموعه کوتاه 4 قسمتی ما دنبال کنید
و زمان بارگذاری خود را 50-80٪ کاهش دهید. ????

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *