نحوه تولید تصاویر با هوش مصنوعی برای وردپرس (3 مرحله)

نحوه تولید تصاویر با هوش مصنوعی برای وردپرس (3 مرحله) | پی تاپ

راه های زیادی برای استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای ایجاد محتوا برای وب سایت شما از جمله تصاویر وجود دارد. با این حال، فهمیدن نحوه تولید تصاویر با هوش مصنوعی برای وردپرس ممکن است دشوار باشد. شما باید بدانید که هوش مصنوعی چه نوع تصاویری را می تواند ایجاد کند، چگونه آنها را ایجاد کنید و هنگام استفاده از این نوع فایل ها از چه چیزهایی اجتناب کنید.

اگر از ابزارهای هوش مصنوعی درست به روش درست استفاده کنید، می‌توانید تصاویر منحصربه‌فردی ایجاد کنید که به جذاب‌تر کردن وب‌سایت شما کمک می‌کند. با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی، امکانات برای اینکه چه نوع تصاویری می توانید تولید کنید تقریبا بی پایان است. ????

هنگام استفاده از تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی به صورت آنلاین چه نکاتی را باید در نظر گرفت

مولدهای تصویر هوش مصنوعی می توانند تقریباً هر نوع تصویری را که می خواهید ایجاد کنند. با این حال، همه ابزارها سبک های یکسانی از تصاویر را ارائه نمی دهند یا با انواع مختلف اعلان ها به خوبی کار نمی کنند. اگر می خواهید از تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی استفاده کنید، باید بدانید چه زمانی و چه زمانی از آنها استفاده نکنید.

اکثر تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی بهترین نتایج را در مورد گرافیک‌هایی که شامل انسان‌ها می‌شود، ارائه نمی‌کنند. معمولاً تصاویری که انسان‌ها را در بر می‌گیرند، دارای موارد عجیب و غریب یا عجیبی هستند که به راحتی قابل تشخیص است و حواس را از محتوای شما منحرف می‌کند:

همچنین شایان ذکر است که نباید از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر برند استفاده کنید. تا زمانی که برند بسیار شناخته شده نباشد، ابزارهای هوش مصنوعی احتمالاً نمی توانند آن را به خوبی نشان دهند. علاوه بر این، تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی در مورد گنجاندن متن خوب عمل نمی‌کنند، که می‌تواند بسیاری از تصاویر مارک‌دار را درهم بریزد:

استفاده از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر برند.

به طور کلی، استفاده از تولید کننده های تصویر هوش مصنوعی برای گرافیک هایی که محتوای سایت شما را برجسته می کند، منطقی تر است. شما نمی توانید لوگو یا اینفوگرافیک تولید کنید، اما می توانید تصاویری را برای همراهی با پست ها، برای استفاده به عنوان هدر یا در قسمت های دیگر طراحی سایت خود ایجاد کنید.

از نظر قانونی، در زمان نگارش این مقاله، از نظر فنی یک منطقه خاکستری است. با این حال، بیشتر ابزارها بیان می‌کنند که می‌توانید از کارهای تولید شده توسط هوش مصنوعی که توسط آنها در وب‌سایت خود بدون ذکر منبع تولید شده است استفاده کنید. این بدان معنی است که شما نیازی به پیوند مجدد به آنها ندارید (مگر اینکه ابزار خاصی خلاف آن را بگوید). اگرچه برای حفظ امنیت، توصیه می‌کنیم از تصاویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی که محصولات یا برندهای خاص را در نور منفی به تصویر می‌کشند، خودداری کنید.

نحوه تولید تصاویر با هوش مصنوعی برای وردپرس (یا هر نوع وب سایت) در 3 مرحله

استفاده از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر برای سایت شما (در حال اجرا در وردپرس یا موارد دیگر) تا حد زیادی به تصمیم گیری در مورد استفاده از ابزار(ها) و ساختار دادن به درخواست ها به روش صحیح بستگی دارد. در اینجا نحوه عملکرد آن فرآیند آمده است:

مرحله 1: در نظر بگیرید که از کدام مولد تصویر هوش مصنوعی استفاده کنید

تعداد زیادی تولید کننده تصویر هوش مصنوعی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. برای اهداف ما، ما (عمدتا) ابزارهای رایگان مانند به او بدهید و Adobe Firefly. DALL-E 50 اعتبار تصویر را به شما ارائه می دهد تا هنگام ثبت نام برای یک حساب کاربری از آنها استفاده کنید. هر ماه بعد، 15 نسل تصویر رایگان دیگر دریافت می کنید.

تولید کننده تصویر DALL-E AI.

DALL-E برای اکثر انواع تصاویر یک انتخاب محکم است. این می تواند تقریباً هر نوع تصویری را که می خواهید ایجاد کند، با شروع از یک درخواست. هرچه اعلان دقیق تر باشد، نتایج بهتری ممکن است به دست آورید:

چگونه با استفاده از DALL-E تصاویر را برای وردپرس تولید کنیم.

Adobe Firefly در نسخه بتا است که فعلاً آن را رایگان می کند. می‌توانید با ثبت‌نام در حساب Adobe از آن در وب استفاده کنید، حتی اگر برای هیچ یک از محصولات آن‌ها پولی پرداخت نکنید.

Adobe Firefly.

Firefly به شما این امکان را می دهد که بین چندین نوع گرافیک برای تصاویری که می خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید. آن هنر دیجیتال تنظیمات می تواند یک گزینه عالی برای وب سایت هایی باشد که به دنبال تصاویر گرافیکی هستند، زیرا از سبک کارتونی همه کاره استفاده می کند:

هوش مصنوعی نتایج تصویر را با استفاده از Adobe Firefly تولید کرد.

به خاطر داشته باشید که Adobe Firefly به احتمال زیاد برای همیشه رایگان باقی نمی ماند. هنگامی که محصول از نسخه بتا خارج شد، ممکن است مانند سایر محصولات Adobe برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه اشتراک داشته باشید.

مرحله 2: اعلان های مختلف تولید تصویر را آزمایش کنید

این مرحله در یادگیری نحوه تولید تصاویر با هوش مصنوعی برای وردپرس نسبتاً ساده است. شما باید در مورد نحوه عملکرد مولد تصویر هوش مصنوعی که استفاده می کنید مطلع شوید. این به این معنی است که چندین فرمان را آزمایش کنید تا زمانی که بتوانید بفهمید که کدام عبارت بهترین نتایج را به شما می دهد.

اگر قبلا از ابزارهایی مانند ChatGPT استفاده کرده اید، باید با این فرآیند آشنا باشید. آن را به عنوان آزمایش توانایی هوش مصنوعی در نظر بگیرید، بنابراین می‌دانید چه نوع تصاویری را می‌توانید از ابزار بخواهید تا برای شما ایجاد کند. در اینجا، می‌توانید ببینید وقتی از DALL-E می‌خواهیم به ما در تولید یک اینفوگرافیک کمک کند، چه اتفاقی می‌افتد:

درخواست از DALL-E برای ایجاد یک اینفوگرافیک.

برای این مرحله، توصیه می کنیم سایت خود را مرور کنید و انواع تصاویری را که می خواهید به آن اضافه کنید یادداشت کنید. برای هر تصویر یک درخواست ارائه دهید و آن را آزمایش کنید تا ببینید هوش مصنوعی چه چیزی برای شما ایجاد می کند.

مرحله 3: دستور را برای دریافت بهترین تصاویر ممکن تنظیم کنید

اولین اعلانی که استفاده می کنید تقریباً هرگز آن نوع تصویری را که می خواهید دریافت نمی کنید. بسته به رویکرد خود، ممکن است لازم باشد چندین بار آن را تنظیم کنید تا بهترین نتایج ممکن را به دست آورید.

برای مثال، اگر می‌خواهید تصاویری از خرید خرس‌های عروسکی را در سایت خود قرار دهید (و چرا این کار را نمی‌کنید؟) اگر از یک دستور ساده استفاده کنید، DALL-E ممکن است به این نتیجه برسد:

سه تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی که توسط فرمان تولید شده است "خرید خرس های عروسکی".

نکته این است که اگر از یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی استفاده می کنید، می خواهید از درخواست های ساده اجتناب کنید. اگر می‌خواهید خرس‌های عروسکی را در حال خرید کفش ببینید، می‌توانید از آن به عنوان یک درخواست استفاده کنید، و ابزار تمام تلاش خود را می‌کند تا تصاویری مطابق با این معیارها ارائه دهد:

خرس های عروسکی برای خرید کفش های تولید شده توسط هوش مصنوعی.

استفاده از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر تقریباً فوری و بسته به ابزاری که استفاده می‌کنید رایگان است. این بدان معناست که شما آزاد هستید تا زمانی که از نتایج راضی نباشید، درخواست‌ها را دوباره امتحان کنید.

نظرات نهایی در مورد نحوه تولید تصاویر با هوش مصنوعی برای وردپرس ????

یادگیری نحوه تولید تصاویر با هوش مصنوعی برای وردپرس تا حد زیادی به انواع گرافیک های مورد نیاز و ابزارهایی که می خواهید استفاده کنید بستگی دارد.

بسیاری از تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی شگفت‌انگیز وجود دارد که می‌توانید (بیشتر) به صورت رایگان از آنها استفاده کنید، البته تا زمانی که به دنبال ایجاد صدها تصویر در ماه نباشید. این تصاویر می توانند عناصر بسیار خوبی برای گنجاندن در کنار محتوای سایت یا استفاده به عنوان بخشی از طراحی آن باشند.

???? اگر به دنبال استفاده از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی در سایت خود هستید، نحوه عملکرد این فرآیند برای تصاویر در اینجا آمده است:

  1. در نظر بگیرید که از کدام مولد تصویر هوش مصنوعی استفاده کنید.
  2. اعلان های مختلف تولید تصویر را آزمایش کنید.
  3. دستورات را دقیق تنظیم کنید تا بهترین تصاویر ممکن را دریافت کنید.

آیا در مورد نحوه تولید تصاویر با هوش مصنوعی برای وردپرس سؤالی دارید؟ بیایید در مورد آنها در بخش نظرات زیر صحبت کنیم!

راهنمای رایگان

4 گام ضروری برای افزایش سرعت
وب سایت وردپرس شما

مراحل ساده را در مجموعه کوتاه 4 قسمتی ما دنبال کنید
و زمان بارگذاری خود را 50-80٪ کاهش دهید. ????

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *