نحوه خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک (در 5

نحوه خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک (در 5 مرحله) | پی تاپ

اگر به دنبال راه اندازی سریع یک وب سایت هستید، می توانید دامنه های منقضی شده را خریداری کنید. به ویژه، دامنه های منقضی شده با ترافیک با مخاطبان از قبل موجود هستند که افزایش حضور آنلاین و کسب درآمد از محتوای خود را آسان می کند. با این حال، شما ممکن است نحوه خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک را بدانید.

خوشبختانه، چندین مرحله کلیدی وجود دارد که می تواند به شما در شناسایی با ارزش ترین دامنه های با کیفیت بالا کمک کند. به عنوان مثال، می‌توانید مطمئن شوید که دامنه‌ای با بک لینک‌های فراوان، اعتبار دامنه و رتبه‌بندی جستجوی بالا انتخاب کرده‌اید.

آیا باید دامنه های منقضی شده را برای وب سایت خود خریداری کنید؟

هنگامی که یک دامنه منقضی می شود، ثبت کننده دامنه اغلب آن را پس گرفته و دامنه را برای فروش مجدد در دسترس قرار می دهد. این دامنه ها ممکن است مخاطبان وفادار جمع آوری کرده و به رتبه های جستجوی بالایی دست یافته باشند، بنابراین راه های زیادی برای بهره مندی از آنها وجود دارد.

ابتدا می توانید ترافیک دامنه منقضی شده را به وب سایت خود هدایت کنید. به این ترتیب، می توانید ترافیک ارگانیک را به سمت محتوای خود هدایت کنید تا تبدیل و فروش را افزایش دهید.

در همین حال، ممکن است دامنه را «پارک» کنید و از تبلیغات سود ببرید. یا، ممکن است تصمیم بگیرید که یک وب سایت جدید با استفاده از دامنه دارای ترافیک بسازید. در حالی که این کار نسبت به گزینه اول وقت گیرتر است، اما به شما امکان می دهد بک لینک های ارزشمند، رتبه بندی جستجو و دسترسی به مخاطبان موجود را بدست آورید.

یکی دیگر از دلایل عالی برای خرید دامنه هایی با ترافیک موجود این است که می توانید آنها را برای کسب سود مجدد بفروشید. بهتر از این، می‌توانید اعتبار دامنه را قبل از فروش آن بهبود بخشید تا ارزش آن را افزایش دهید.

نحوه خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک

اکنون که کمی بیشتر در مورد استفاده از دامنه های منقضی شده برای وب سایت خود می دانید، در اینجا نحوه خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک در پنج مرحله آورده شده است:

مرحله 1: دامنه های منقضی شده را پیدا کنید

اولین قدم برای خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک، یافتن دامنه های مناسب برای خرید است. راه های مختلفی برای مرور، ارزیابی و خرید دامنه های منقضی شده وجود دارد.

اول از همه، می توانید به ابزارهای رایگانی مانند دامین شکارچی گردآورنده، اما اغلب باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس، می‌توانید با خزیدن در وب‌سایت‌های خاص مانند سایت‌های معتبر یا پربازدید، دامنه‌های منقضی شده را جستجو کنید.

از طرف دیگر، می‌توانید از ثبت‌کننده‌های دامنه مانند GoDaddy دیدن کنید تا دامنه‌ای با ترافیک به دست آورید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس، به حراجی های GoDaddy بروید تا دامنه های منقضی شده و آمار آنها را مشاهده کنید:

در اینجا می توانید سن دامنه، تعداد ترافیک و مقادیر تخمینی را شناسایی کنید.

در همین حال، ممکن است ترجیح دهید دامنه های پربازدید را در سایت هایی مانند جستجو کنید Spamzilla. ثبت نام رایگان است و سپس می توانید به راحتی دامنه های دارای ترافیک را فیلتر کنید. علاوه بر این، می توانید داده های کلیدی مانند سن دامنه، سابقه فعال، تغییر مسیرها، صفحات پارک شده، تاریخچه بک لینک و موارد دیگر را تجزیه و تحلیل کنید.

مرحله 2: سن و اعتبار دامنه را بررسی کنید ????️

هر روشی را که برای یافتن دامنه انتخاب کنید، مهم است که سن و اعتبار دامنه را بررسی کنید. اگر به دنبال یک دامنه منقضی شده در سوله های خاص هستید، این می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، اگر از خرید دامنه از هر نوع وب سایتی خوشحال هستید، این کار آسان تر خواهد بود.

هنگامی که تعدادی نام دامنه ممکن را در مرحله قبل پیدا کردید، می توانید از ابزارهایی مانند Semrush و اهرفس برای نظارت بر ترافیک و سایر آمارهای ارزشمند. با Semrush، به یک داشبورد پیچیده دسترسی خواهید داشت.

در اینجا، دامنه را در نوار جستجو وارد کنید تا لیست دقیقی از تجزیه و تحلیل به دست آورید:

نحوه خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک با بررسی دامنه ها در SEMrush.

به عنوان مثال، می توانید اطلاعاتی در مورد اعداد ترافیک، ترافیک پولی، بک لینک ها، بازدید از صفحه و تعامل مشاهده کنید. شما همچنین می توانید به یک امتیاز معتبر دسترسی داشته باشید.

بعلاوه، می‌توانید طی دو سال گذشته، پولی را با ارگانیک مقایسه کنید و توزیع ترافیک را در سراسر جهان مشاهده کنید. سپس، شما همچنین می توانید استفاده کنید ماشین راه برگشت برای بررسی فهرست گوگل دامنه در ده سال گذشته.

مرحله 3: در مورد بک لینک ها تحقیق کنید

اگر می‌پرسید چگونه دامنه‌های منقضی شده را با ترافیک بخرید، یکی از مراحل کلیدی تحقیق در مورد بک لینک‌های دامنه است. اگرچه پلتفرم هایی مانند Semrush اطلاعاتی در مورد آنها ارائه می دهند، اما بهتر است ابزارهای اختصاصی را پیدا کنید که می توانند داده های خاص تری را ارائه دهند.

اساساً، شما می خواهید یک دامنه منقضی شده بخرید که حاوی لینک های معتبر از سایت های دیگر مانند سایت های معتبر و وبلاگ های کوچک باشد. همچنین بسیار مهم است که از پیوندهای هرزنامه اجتناب کنید زیرا این امر می تواند گوگل را به این باور برساند که سایت شما بخشی از یک شبکه وبلاگ خصوصی (PBN) است.

کنسول گوگل یک راه آسان برای بررسی بک لینک ها ارائه می دهد. یا می توانید از ابزارهای رایگانی مانند موارد فوق استفاده کنید اهرفس، یا Moz. با Moz، به ابزارهای سئو رایگان در منو و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل دامنه.

سپس دامنه منقضی شده با ترافیک را وارد کرده و روی آن کلیک کنید مرجع را بررسی کنید:

دامنه های منقضی شده را با بک لینک های با کیفیت با استفاده از Moz بررسی کنید.

فوراً، می‌توانید ببینید که چند دامنه ریشه پیوند داده شده‌اند، و دامنه برای چند کلمه کلیدی رتبه‌بندی می‌شود. علاوه بر این، یک امتیاز اسپم واضح دریافت خواهید کرد.

به علاوه، حتی می‌توانید صفحات برتر را بر اساس پیوند و دامنه‌های پیوند دهنده بالا مشاهده کنید. سپس می توانید یک بررسی دامنه جداگانه در دامنه های پیوند شده برای تأیید کیفیت انجام دهید.

مرحله 4: معیارهای سئو را تجزیه و تحلیل کنید

در مرحله بعد، در نظر گرفتن معیارهای خاص سئو برای ایمن کردن یک دامنه ارزشمند منقضی شده با ترافیک مفید است. به این ترتیب می توانید از رتبه بالای دامنه اطمینان حاصل کنید. به علاوه، اگر قصد دارید وب سایت را دوباره بسازید، می توانید دریابید که آیا دامنه قدرت جذب بازدیدکنندگان زیادی را حفظ می کند یا خیر.

تاکنون به شما نشان داده‌ایم که چگونه دامنه‌هایی را پیدا کنید که دارای بک لینک‌های با کیفیت و اعتبار دامنه هستند. در حالی که این ویژگی‌ها نشان‌دهنده رتبه‌بندی جستجوی خوب است، چندین فاکتور دیگر مانند سرعت صفحه، داده‌های متا و قابلیت خزیدن وجود دارد.

برای شروع، باید یک ابزار ممیزی SEO مانند انتخاب کنید سئوبیلیتی. دامنه منقضی شده را وارد کنید. سپس، بر روی کلیک کنید وب سایت را تحلیل کنید.

در اینجا، یک گزارش سئو کامل دریافت خواهید کرد که در آن می توانید امتیاز کلی سئو را در کنار اطلاعاتی در مورد کیفیت صفحه، ساختار صفحه، ساختار پیوند و داده های متا مشاهده کنید:

ابتدا دامنه های منقضی شده با سئوی عالی را با بررسی Seobility خریداری کنید.

علاوه بر این، می‌توانید زمان پاسخ‌دهی دامنه و تعداد (و اندازه) فایل‌های رسانه‌ای را پیدا کنید.

به علاوه، اطلاعات مفیدی در مورد SEO دامنه، متا تگ ها، بهینه سازی موبایل، سئوی تصویر، نشانه گذاری اضافی و موارد دیگر دریافت خواهید کرد. در همین حال، شما حتی لیستی از بهبودهای سئو را دریافت خواهید کرد که می توانید در صورت برنامه ریزی برای حفظ محتوا، در وب سایت ایجاد کنید.

مرحله 5: دامنه را در حراجی ها یا بازارها خریداری کنید

پس از تکمیل تمام بررسی های لازم، شما آماده خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک هستید. همانطور که در مرحله اول آموزش بحث کردیم، مکان های زیادی برای یافتن دامنه های منقضی شده وجود دارد.

با این حال، حراج دامنه یک روش محبوب برای خرید دامنه های موجود است. در این مثال، می‌توانید از طریق خدمات حراجی مانند دامنه‌هایی که به کسب و کار و جایگاه شما مرتبط هستند، مناقصه بدهید. خدادادی و نام ارزان:

دامنه های منقضی شده با ترافیک را از حراج هایی مانند این از Namecheap خریداری کنید.

از طرف دیگر، می توانید دامنه های منقضی شده را با ترافیک از بازارهای دامنه خریداری کنید ODYS Global یا تلنگر. بهتر از آن، بسیاری از این بازارها دارای فیلترها و کلمات کلیدی هستند تا به شما کمک کنند دامنه دقیق مورد نظر خود را پیدا کنید.

در حالی که اینها رایج ترین روش ها برای خرید دامنه های منقضی شده هستند، همچنین می توانید دامنه را مستقیماً از ثبت کننده خریداری کنید. این می تواند ارزان تر از خرید آنها در حراجی ها باشد، اما همچنین می تواند رقابتی باشد.

نتیجه گیری ????

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ایجاد حضور آنلاین، خرید دامنه‌های منقضی شده با ترافیک است. سپس، می توانید ترافیک را به سایت موجود خود هدایت کنید، وب سایت را در دامنه بازسازی کنید، دامنه را پارک کنید یا آن را برای سود بفروشید.

???? برای جمع بندی، در اینجا نحوه خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک آورده شده است:

  1. دامنه های منقضی شده را پیدا کنید. ????
  2. سن و اعتبار دامنه را بررسی کنید. ????️
  3. درباره بک لینک ها تحقیق کنید ????
  4. معیارهای سئو را تحلیل کنید. ????
  5. دامنه را در حراجی ها و بازارها خریداری کنید. ????

آیا در مورد نحوه خرید دامنه های منقضی شده با ترافیک سوالی دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

راهنمای رایگان

4 گام ضروری برای افزایش سرعت
وب سایت وردپرس شما

مراحل ساده را در مجموعه کوتاه 4 قسمتی ما دنبال کنید
و زمان بارگذاری خود را 50-80٪ کاهش دهید. ????

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *