5 بهترین ارائه دهنده میزبانی وب سبز که واقعاً به

5 بهترین ارائه دهنده میزبانی وب سبز که واقعاً به آنها اهمیت می دهند | پی تاپ

میزبانی وب “سبز” اصطلاحی است که ما از آن برای صحبت در مورد ارائه دهندگانی استفاده می کنیم که هدف آنها به حداقل رساندن و جبران ردپای محیطی آنهاست. اگر به دنبال بهترین میزبانی وب سبز هستید، به این معنی است که می خواهید میزبانی را اولویت بندی کنید که از انرژی های تجدید پذیر استفاده می کند، کربن خنثی است، و اقدامات دیگری را برای به حداقل رساندن تأثیر آن بر طبیعت انجام می دهد. ????

استفاده از میزبان وب سبز به معنای رضایت دادن به عملکرد یا ویژگی های پایین تر نیست. تعداد زیادی میزبان وب دوستدار محیط زیست شگفت انگیز وجود دارد که عملکرد عالی و طرح های متنوعی را برای پروژه های مختلف ارائه می دهند. همه چیز این است که قبل از ثبت نام با یک ارائه دهنده، تحقیقات خود را انجام دهید.

???? برای این مقاله، ما تحقیق را برای شما انجام دادیم. ما لیستی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب سبز را که می توانید استفاده کنید جمع آوری کرده ایم. ما بحث خواهیم کرد که چه چیزی باعث سبز شدن هر یک از این ارائه دهندگان می شود و چه نوع برنامه هایی را ارائه می دهند. بیایید به آن برسیم!

چرا استفاده از میزبان وب سبز را در نظر بگیرید

همه ما انتخاب هایی می کنیم که بر محیط زیست تأثیر می گذارد، از بازیافت گرفته تا استفاده از وسایل حمل و نقل که ردپای کربن ما را به حداقل می رساند. کسب‌وکارهایی که تحت حمایت ما هستند نیز می‌توانند سبزتر باشند، و شما می‌توانید آگاهانه تصمیم بگیرید که از آن به عنوان عاملی در انتخاب ارائه‌دهنده میزبانی استفاده کنید.

???? یک ارائه دهنده میزبان سبز باید همه ویژگی هایی را ارائه دهد که سایر مشاغل مشابه انجام می دهند. این بدان معناست که برنامه‌های متنوع، ویژگی‌هایی برای آسان‌تر کردن کار شما، عملکرد و امنیت عالی، و یک تیم پشتیبانی عالی. با این حال، آنها همچنین باید ویژگی های سازگار با محیط زیست مانند:

  • استفاده از انرژی های تجدیدپذیر برای تامین انرژی سرورها (در صورت امکان)
  • بهینه سازی عملکرد آنها برای کارآمد بودن انرژی
  • با هدف خنثی بودن کربن
  • تشویق و/یا حمایت از تلاش‌هایی مانند بازیافت و احیای جنگل‌ها

بسیاری از میزبانان وب بر آنچه که آنها را سبز می کند به عنوان نقطه فروش تاکید می کنند. این بدان معناست که اگر به دنبال یک ارائه دهنده میزبان جدید هستید، معمولاً می توانید اطلاعاتی در مورد کارهایی که آنها برای تبدیل شدن به یک شرکت دوستدار محیط زیست انجام می دهند پیدا کنید.

به طور کلی، بعید است که برای استفاده از یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب سبز هزینه بیشتری بپردازید. این بدان معناست که انتخاب برای حمایت از یک کسب و کار سبز لزوماً روی درآمد شما تأثیر نمی گذارد، اما می تواند برای محیط زیست تفاوت ایجاد کند.

پنج بهترین ارائه دهنده میزبانی وب سبز

در این بخش قصد داریم شما را با بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب سبز آشنا کنیم. برای هر ارائه‌دهنده، طرح‌های سبز، انواع طرح‌هایی که ارائه می‌دهند و قیمت‌های اولیه آن‌ها را مورد بحث قرار خواهیم داد.

1. دریم هاست

DreamHost انواع مختلفی از برنامه های میزبانی را ارائه می دهد، از جمله سرورهای مشترک، سرورهای خصوصی مجازی (VPS)، گزینه های اختصاصی و ابری، و برنامه های مدیریت شده وردپرس. اگر به برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها علاقه مند هستید، بررسی کامل ما از خدمات آنها را بررسی کنید.

به لحاظ ویژگی های سبز، DreamHost شریک چندین برنامه “باد پاک” در برخی از ایالات است که در آن مراکز داده را اداره می کنند. آنها همچنین سخت افزار خود را با استفاده از انرژی از منابع تجدید پذیر تامین می کنند.

DreamHost همچنین یکی از طرفداران بزرگ کار از راه دور است تا تأثیر کارمندانی که برای رسیدن به محل کار نیاز به حمل و نقل دارند را به حداقل برساند.

???? قیمت: برنامه های میزبانی مشترک DreamHost از 2.59 دلار شروع می شود، مانند برنامه های اصلی وردپرس آنها.

2. HostGator

HostGator.

HostGator یکی از محبوب ترین هاست های وب در وب است. آنها انواع برنامه های میزبانی، از جمله گزینه های مشترک و اختصاصی و همچنین VPS ها را ارائه می دهند. شما همچنین می توانید برای برنامه های میزبانی مدیریت شده وردپرس آنها که قبلا بررسی کرده ایم، ثبت نام کنید.

خارج از برنامه های مدیریت شده آنها، HostGator بهترین شهرت را در بین کاربران ندارد. با این حال، گزینه‌های میزبانی مدیریت شده وردپرس آن‌ها عملکرد عالی با قیمت‌های مناسب ارائه می‌دهند، که آنها را به یک ارائه‌دهنده “شروع” خوب تبدیل می‌کند.

تا آنجایی که تاثیرات زیست محیطی آنها پیش می رود، HostGator متعهد به کاهش انتشار کربن خود برای بیش از یک دهه است. آنها این کار را با خرید بیش از اندازه کافی اعتبار انرژی تجدیدپذیر برای جبران ردپای خود انجام می دهند که باعث منفی شدن کربن آنها می شود.

???? قیمت: برنامه های وردپرس مدیریت شده توسط HostGator در شروع می شود 5.95 دلار در ماه.

3. GreenGeeks

GreenGeeks یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب سبز است.

ما در گذشته در مورد GreenGeeks صحبت کرده ایم. این یکی از تنها هاست های وب است که کاملاً بر اساس مفهوم پایداری ساخته شده است. آنها میزبانی مشترک، VPS ها و برنامه های مدیریت شده وردپرس را ارائه می دهند.

قیمت آنها با سایر میزبان های وب محبوب رقابتی است. همچنین در تمام برنامه های GreenGeeks، از جمله کش لایت اسپید از پیش نصب شده، به وب سرور LiteSpeed ​​دسترسی خواهید داشت.

درست به نام خود، GreenGeeks از نظر ابتکارات سبز بی بدیل است. GreenGeeks با یک بنیاد زیست محیطی همکاری می کند تا به تولید سه برابر انرژی پاکی که استفاده می کند کمک کند. علاوه بر این، آنها برای هر حساب میزبانی که برای پلتفرم ثبت نام می کند، یک درخت می کارند.

???? قیمت: برنامه های میزبانی مشترک GreenGeeks در شروع می شود 2.95 دلار در ماه.

4. صفحه

صفحه.

iPage به دلیل ارائه برخی از ارزان ترین برنامه های میزبانی بازار شناخته شده است. این یک سرویس میزبانی وب مقرون به صرفه است که موارد رایگان زیادی را ارائه می دهد، مانند پشتیبانی از سایت های نامحدود (در آن برو طرح)، فضای ذخیره سازی نامحدود و ترافیک.

ما iPage را با Bluehost در گذشته مقایسه کرده‌ایم. این میزبان وب به دلیل قیمت پایین ورودی گزینه ای عالی برای پروژه های شخصی با بودجه است. آنها همچنین دوستدار محیط زیست هستند به این معنا که مصرف انرژی خود را با خرید گواهینامه های انرژی تجدیدپذیر جبران می کنند. این مشابه نحوه عملکرد HostGator است و iPage دو برابر اعتبار مورد نیاز برای جبران ردپای خود را خریداری می کند.

???? قیمت: برنامه های میزبانی مشترک iPage در شروع می شود 1.99 دلار در ماه.

5. HostPapa

HostPapa.

HostPapa یک میزبان وب همه کاره است که انواع برنامه ها از جمله گزینه های مشترک، برنامه های مدیریت شده وردپرس و VPS ها را ارائه می دهد. در حالی که HostPapa شروع به کار خود در کانادا کرد، آنها مراکز داده را در سراسر جهان ارائه می دهند. با این حال، کانادایی ها ممکن است از توانایی پرداخت به دلار کانادا قدردانی کنند (اگرچه شما می توانید به دلار کانادا نیز پرداخت کنید).

آنها همچنین از این نظر منحصر به فرد هستند که سرویسی به نام PapaCare+ را ارائه می دهند که در اصل میزبانی مدیریت شده است، به عنوان یک افزونه برای هر یک از برنامه های دیگر آنها.

قیمت HostPapa با سایر گزینه های میزبانی بودجه مطابقت دارد. با این حال، عملکرد آنها کمی کمتر از آنچه ممکن است برای اجرای یک وب سایت در حال رشد نیاز داشته باشید، کمتر است. این باعث می شود این میزبان وب گزینه خوبی برای سایت های شروع کننده و پروژه های کوچک باشد.

وقتی نوبت به طرح‌های سبز می‌رسد، HostPapa ردپای خود را جبران می‌کند خرید گواهی انرژی های تجدیدپذیر. آنها همچنین درباره امکاناتی که این گواهی ها را از کجا می خرند و در آن مشارکت می کنند، اطلاع رسانی می کنند.

???? قیمت: برنامه های میزبانی مشترک HostPapa در شروع می شود 2.95 دلار در ماه.

بهترین میزبانی وب سبز را امتحان کنید????????️

اگر خوش شانس باشید، سال هاست که سایت شما رشد می کند، از همان میزبان وب استفاده می کنید. این بدان معناست که به نفع شماست که یک ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کنید که عملکرد عالی، ویژگی های مفید و امیدواریم که به محیط زیست نیز اهمیت دهد.

از نظر بهترین میزبانی وب سبز، استفاده از آن را توصیه می کنیم دریم هاست. آنها یک ارائه دهنده خدمات سازگار با محیط زیست هستند و عملکرد فوق العاده ای را در برنامه های خود ارائه می دهند. ما برنامه‌های وردپرس آن‌ها را در گذشته آزمایش کرده‌ایم، و آنها از بهترین‌های موجود در بازار هستند.

آیا در مورد میزبانی وب سبز سوالی دارید؟ بیایید در مورد آنها در بخش نظرات زیر صحبت کنیم!

راهنمای رایگان

4 گام ضروری برای افزایش سرعت
وب سایت وردپرس شما

مراحل ساده را در مجموعه کوتاه 4 قسمتی ما دنبال کنید
و زمان بارگذاری خود را 50-80٪ کاهش دهید. ????

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *