Grammarly Free در مقابل Premium: آیا واقعاً نیاز به پرداخت

Grammarly Free در مقابل Premium: آیا واقعاً نیاز به پرداخت دارید؟ | پی تاپ

آیا در نظر دارید از Grammarly برای بهبود نوشتار خود استفاده کنید؟ در حال بحث و گفتگو هستید که کدام برنامه برای شما بهترین است؟ این راهنمای Grammarly free vs premium اینجا برای کمک است

???? من نسخه رایگان و پریمیوم این دستیار نوشتن هوش مصنوعی را در سه دسته مقایسه خواهم کرد:

سپس کمی در مورد Grammarly و حریم خصوصی داده ها صحبت خواهم کرد و بر اساس همه چیزهایی که با هم آموختیم، به اشتراک می گذارم که چه زمانی باید از Grammarly free در مقابل Grammarly Premium استفاده کنید و چه زمانی باید استفاده از یک جایگزین را در نظر بگیرید. بیایید در آن شیرجه بزنیم! ????

امکانات ⚙️

مهمترین چیزی که باید در بحث در مورد Grammarly free vs premium در نظر گرفت، تفاوت ویژگی ها است. اینها بسیار مهم هستند: نسخه رایگان بیشتر به عنوان یک بررسی گر دستور زبان با برخی از ابزارهای هوش مصنوعی مولد عمل می کند، در حالی که نسخه پریمیوم یک دستیار نوشتاری با امکانات کامل است.

???? در اینجا جزئیات بیشتری از ویژگی های ارائه شده در هر طرح آورده شده است:

Grammarly Free ???? Grammarly Premium ????
جستجوگر گرامر خودکار که در مرورگر، Word و بسیاری از برنامه‌ها کار می‌کند جستجوگر گرامر خودکار سازگار با برنامه های متعدد، مرورگرهای محبوب و Word
ابزار ترکیب GrammarlyGO با سیستم اهداف ابزار ترکیبی پیشرفته GrammarlyGO
نوشتن پیشنهادهایی برای بهبود اختصار نوشتن پیشنهادهایی برای بهبود مختصر، قالب بندی و ساختار جمله برای حداکثر وضوح
تشخیص لحن به شما کمک می‌کند بفهمید نوشته‌تان چگونه می‌آید پیشنهادات لحنی برای کمک به شما که با اعتماد به نفس، دوستانه، صمیمانه و غیره به نظر برسید.
نقل قول های خودکار نقل‌قول‌های خودکار با کمک قالب‌بندی سبک استناد
100 درخواست در ماه برای ابزارهای هوش مصنوعی برای ایده‌پردازی، ترکیب، پاسخ، بازنویسی و شخصی‌سازی 1000 درخواست در ماه برای ابزارهای هوش مصنوعی مولد برای ایده پردازی، ترکیب، پاسخ، بازنویسی و شخصی سازی
پیشنهادهایی برای فراگیرتر کردن زبان
تشخیص سرقت ادبی

ویژگی ها: برنده ????

برنده این بخش از بحث Grammarly free vs premium بستگی به چیزی دارد که می خواهید از Grammarly بدست آورید. اگر می خواهید در زمینه گرامر و املا کمک اولیه داشته باشید، نسخه رایگان Grammarly بسیار زیاد است. نسخه رایگان Grammarly همچنین به اندازه کافی درخواست های هوش مصنوعی در ماه ارائه می دهد تا برای بسیاری از کاربران کار کند.

از سوی دیگر، Grammarly Premium ایده آل است اگر به دنبال کمک پیشرفته تری برای نوشتن خود هستید. پیشنهادات لحن می‌تواند به شما کمک کند صدای یک برند ثابت و مؤثر ایجاد کنید، و ابزارهای پیشرفته استناد می‌توانند ایجاد کار آکادمیک با کیفیت بالا را آسان‌تر کنند. همچنین می‌توانید از طریق هوش مصنوعی درخواست‌های بسیار بیشتری را اجرا کنید.

سهولت استفاده/رابط ????️

نکته بعدی که در بحث در مورد Grammarly free vs premium باید در نظر گرفت این است که هر نسخه از ابزار چگونه کار می کند. ما با رایگان شروع می کنیم و سپس نگاهی به تفاوت گزینه پریمیوم خواهیم انداخت.

گرامر رایگان

دو راه برای استفاده از نسخه رایگان Grammarly وجود دارد: کار با آن در نرم افزار نوشتن دلخواه خود و استفاده از ابزار تخصصی GrammarlyGO.

استفاده از Grammarly در مرورگر/برنامه/پردازنده کلمه

وقتی از Grammarly به این روش استفاده می‌کنید، اسناد شما را می‌خواند و پیشنهاداتی را مستقیماً در نرم‌افزار نوشتاری انتخابی شما ارائه می‌کند. زیر پیشنهادات اصلی املا و دستور زبان با قرمز خط کشیده شده اند، در حالی که پیشنهادات برای بهبود مختصر بودن با رنگ آبی زیر خط کشیده شده اند. می توانید با کلیک بر روی کلمه یا عبارت خط کشیده شده و پذیرش پیشنهاد Grammarly این موارد را برطرف کنید.

نمونه ای از Grammarly تصحیح جمله با فاصله اضافی در آن.

این باعث می شود که در حین حرکت، خطاهای اساسی را به راحتی برطرف کنید.

اگر می خواهید متن خود را به روش های مهم تری بهبود بخشید، می توانید بخشی از متن را برجسته کرده و کلیک کنید بهتر کردن. این یک نسخه جایگزین از جمله ای که نوشته اید را به شما می دهد:

گرامر پیشنهادات را بازنویسی کنید.

Grammarly همچنین راه‌های دیگری را برای اصلاح جمله پیشنهاد می‌کند، مانند کوتاهش کن یا آن را قاطعانه بساز. برای دریافت جمله ای که از آن راضی هستید، می توانید بر روی تعداد زیادی از این موارد کلیک کنید. با این حال، هر یک از این تغییرات از یکی از اعلان‌های رایگان هوش مصنوعی شما استفاده می‌کند (لینک به 26 بهترین درخواست ChatGPT در اینجا)، بنابراین باید به عدد بالای کادر پیشنهاد توجه زیادی داشته باشید.

با استفاده از رابط GrammarlyGO

رابط نوشتن تخصصی Grammarly، GrammarlyGO، در یک برگه جدید در مرورگر شما باز می شود. این نرم افزار به شما امکان می دهد اهدافی را برای مخاطبی که می خواهید به آن برسید، سطح رسمی که می خواهید استفاده کنید و هدف قطعه ای که می نویسید تعیین کنید.

نمونه ای از تعیین هدف در GrammarlyGO برای کاربران رایگان.

GrammarlyGO از این اهداف برای ارزیابی اثربخشی متن شما استفاده می کند. این ارزیابی به چهار معیار می پردازد: صحت، وضوح، نامزدی، و تحویل. می توانید روی آن کلیک کنید صحت یا وضوح برای مشاهده پیشنهادات مربوطه، اما نامزدی و تحویل پیشنهادات به کاربران حق بیمه محدود می شود.

نسخه رایگان GrammarlyGO با پیشنهادات Correctness قابل مشاهده است.

این نمره کلی منطقه معیارهای کلیدی متن شما را نشان می دهد، مانند تعداد کلمات و خوانایی.

معیارهای نمره کلی از Grammarly.

همچنین ابزار تولید متن با هوش مصنوعی Grammarly را در نوار کناری GrammarlyGO خواهید دید. این ابزار می‌تواند انواع مختلفی از اسناد، از جمله ایده‌های پست وبلاگ، ایمیل‌های مقدماتی و پیشنهادات تجاری ایجاد کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک نوع سند را انتخاب کنید و برخی از اطلاعات اولیه را وارد کنید – Grammarly به شما می گوید که چه چیزی نیاز دارد. سپس Grammarly از دستورات شما برای ایجاد یک سند کامل استفاده می کند:

GrammarlyGO نمونه ای از پروپوزال دوره ایجاد شده توسط هوش مصنوعی.

Grammarly Premium

در سطح پایه، Grammarly Premium مانند نرم افزار رایگان Grammarly عمل می کند. می توانید آن را به برنامه نوشتن خود متصل کنید یا مستقیماً در GrammarlyGO بنویسید. هرچند تفاوت های کلیدی وجود دارد.

برای شروع، Grammarly Premium متن شما را از نظر تعامل و همچنین وضوح ارزیابی می کند. یادداشت های نامزدی بر مواردی مانند جابجایی کلمات تکراری و تغییر ساختار جمله تمرکز می کنند تا متن کمتر یکنواخت شود. زیر این پیشنهادات با رنگ سبز مشخص شده است.

متأسفانه، پیشنهادات پیشرفته Grammarly Premium همیشه در نرم افزار وبلاگ نویسی یا چیزی مانند Google Docs نشان داده نمی شود. اگر می خواهید مطمئن شوید که هر پیشنهادی را مشاهده می کنید، باید در GrammarlyGO کار کنید. به هر حال، این اغلب گزینه بهتری است، زیرا می‌توانید ارزیابی کامل Grammarly از کار خود را در نوار کناری مشاهده کنید.

نمایش پیشنهادات برتر GrammarlyGO برای بحث رایگان Grammarly در مقابل پرمیوم.

تفاوت دیگر در نسخه پریمیوم GrammarlyGO این است که اهداف اکنون منطقه به شما امکان می دهد یک را انتخاب کنید دامنه. این دامنه وب‌سایتی نیست که روی آن کار می‌کنید. بلکه این نوع نشریه ای است که برای آن می نویسید. دسته بندی ها شامل علمی، کسب و کار، عمومی، و پست الکترونیک. Grammarly از دامنه ای که انتخاب کرده اید برای ارائه پیشنهادهای لحن خاصی استفاده می کند.

اهداف دیگر برای اکثر دامنه ها یکسان است، اما علمی دامنه مجموعه ای از اهداف خود را دارد:

اهداف آکادمیک GrammarlyGO: نوع (با گزینه های مقاله، گزارش و موارد دیگر) و قالب (که به شما امکان می دهد قالب نقل قول را انتخاب کنید).

این به شما امکان می‌دهد پیشنهادهای تخصصی‌تری برای مقاله‌نویسی یا گزارش‌نویسی به‌علاوه اصلاحات خودکار دریافت کنید تا مطمئن شوید همه نقل‌قول‌ها به درستی قالب‌بندی شده‌اند. اگر برای نشریه ای می نویسید که از قالب استنادی استفاده می کند که شما زیاد استفاده نکرده اید، مورد دوم می تواند مفید باشد.

جدای از این تفاوت ها، استفاده از Grammarly Premium در اصل همان استفاده از نسخه رایگان Grammarly است. این شامل استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی است که هنوز به دو روش قابل دسترسی است:

  • برجسته کردن متن خاص و کلیک کردن آن را بهبود بخشید
  • با کلیک بر روی تولید متن GrammarlyGO AI دکمه در نوار کناری GrammarlyGO

تفاوت بزرگ این است که شما 1000 درخواست هوش مصنوعی در ماه دریافت می کنید، بنابراین می توانید جملات زیادی را بازنویسی کنید. و هر ماه تعداد زیادی محتوای جدید تولید کنید.

سهولت استفاده/رابط: برنده ????

پس برنده این بخش از بحث Grammarly free vs premium چیست؟

وقتی صحبت از سهولت استفاده به میان می‌آید، نسخه رایگان Grammarly کمی جلوتر است زیرا همه پیشنهادات آن در نرم‌افزار وبلاگ‌نویسی و سایر ابزارهای نوشتن به طور قابل اعتمادی نشان داده می‌شوند. با این حال، اگر می‌خواهید اهدافی را برای یک قطعه وارد کنید تا ارزیابی سفارشی‌تری داشته باشید، باید از GrammarlyGO استفاده کنید.

انتخاب برنده برای رابط سخت تر است. از یک طرف، نسخه رایگان Grammarly به طور موثرتری با نرم افزار نوشتاری موجود شما ادغام می شود. از سوی دیگر، اگر از Grammarly Premium استفاده می کنید، رابط GrammarlyGO قوی تر و موثرتر است. برای من، این باعث می‌شود که یک مساوی باشد و برنده بستگی به نحوه استفاده از Grammarly دارد.

قیمت ????

آخرین چیزی که در بحث در مورد Grammarly free vs premium باید در نظر گرفت هزینه است.

نسخه رایگان Grammarly، خوب، رایگان است. هرگز از شما انتظار نمی رود که چیزی بپردازید.

???? Grammarly Premium از طرف دیگر دارای دو سطح قیمتی است:

  • حق بیمه. این طرح دارای تمام ویژگی هایی است که در بخش Grammarly Premium این مقاله در مورد آن صحبت کردیم و با قیمت 12 دلار در ماه در دسترس است.
  • کسب و کار. این طرح دارای ویژگی هایی است که در مورد آن صحبت کردیم، به علاوه گزینه ای برای ایجاد یک راهنمای سبک که برای ایجاد ارزیابی های نوشتاری سفارشی شده در GrammarlyGO استفاده می شود. در این طرح ماهیانه 15 دلار به ازای هر عضو پرداخت خواهید کرد.

طرح های پریمیوم را می توان به صورت ماهانه، سه ماهه یا سالانه خریداری کرد.

قیمت: برنده ????

اگر بودجه کمی دارید، نسخه رایگان Grammarly برنده واضح این بخش از بحث رایگان Grammarly در مقابل Premium است.

با این حال، اگر مقداری پول برای سرمایه گذاری در بهبود نوشتار خود دارید، Grammarly Premium کاملا مقرون به صرفه است. و اگر کسب‌وکاری هستید که نویسندگان را استخدام می‌کند، طرح تجاری نیز قیمت مناسبی دارد.

امنیت: با داده های شما چه اتفاقی می افتد ????️

حفظ حریم خصوصی بسیار مهم است، به خصوص اگر با اطلاعات شخصی حساس یا مشتریانی که نیاز به NDA دارند کار می کنید.

متأسفانه، این یکی از زمینه‌هایی است که Grammarly در آن عالی نیست. تمام محتوایی که هنگام استفاده از Grammarly ایجاد می کنید برای آموزش هوش مصنوعی Grammarly استفاده می شود. راهی برای انصراف وجود ندارد مگر اینکه شرکتی باشید که بیش از 500 حساب را مدیریت می کند.

Grammarly ادعا می‌کند که پروتکل‌هایی برای ناشناس کردن داده‌ها و محافظت از حریم خصوصی شما در اختیار دارد، اما سؤالاتی در مورد تأثیر این اقدامات وجود دارد. این بدان معنی است که اگر با NDA یا اطلاعات حساس کار می کنید، می خواهید از Grammarly اجتناب کنید. اگر نگرانی‌های اخلاقی در مورد نحوه آموزش فناوری فعلی هوش مصنوعی دارید، ممکن است بخواهید از Grammarly اجتناب کنید.

حکم نهایی Grammarly free vs Premium ????‍⚖️

بنابراین، برنده در بحث Grammarly free vs premium چیست؟

خب بستگی به اهدافت داره ????

اگر می‌خواهید دستور زبان ساده و پیشنهادات املایی را مستقیماً در نرم‌افزار نوشتاری دلخواه خود داشته باشید، نسخه رایگان Grammarly برای شما بهترین است.

اگر ارزیابی‌های نوشتاری پیشرفته ارائه شده توسط GrammarlyGO را می‌خواهید، باید در Grammarly Premium سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید به همه بهترین ویژگی‌های GrammarlyGO دسترسی داشته باشید. اگر می‌خواهید از هوش مصنوعی برای بازنویسی و/یا ایجاد حجم قابل توجهی محتوا استفاده کنید، Grammarly Premium بهترین انتخاب است.

از سوی دیگر، اگر در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها نگران هستید، ???? ممکن است بخواهید لیست جایگزین های Grammarly ما را بررسی کنید.

به کدام طرح Grammarly بیشتر علاقه دارید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

راهنمای رایگان

4 گام ضروری برای افزایش سرعت
وب سایت وردپرس شما

مراحل ساده را در مجموعه کوتاه 4 قسمتی ما دنبال کنید
و زمان بارگذاری خود را 50-80٪ کاهش دهید. ????

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *