Wordfence در مقابل امنیت WP All-In-One: آیا حتی تفاوتی وجود

Wordfence در مقابل امنیت WP All-In-One: آیا حتی تفاوتی وجود دارد؟ | پی تاپ

امنیت یکی از دغدغه های اصلی اکثر صاحبان وب سایت است. اگر شروع به جستجوی یک افزونه امنیتی کرده اید، احتمالا با Wordfence vs All-In-One WP Security مواجه شده اید. در حالی که انتخاب گزینه مناسب برای سایت شما می تواند دشوار باشد، برخی از تفاوت های کلیدی بین خدمات وجود دارد. ⚙️

به طور کلی، Wordfence می تواند برای افرادی که خواهان جامع ترین راه حل در مورد فایروال ها و اسکن بدافزار هستند، بهتر باشد، در حالی که All-In-One WP Security ممکن است برای افرادی که فقط خواهان سخت شدن امنیت اولیه وردپرس هستند، بهتر باشد. Wordfence همچنین سخت شدن اولیه را انجام می دهد – فقط آن محافظت های اضافی را در بالا اضافه می کند.

در مقایسه کامل Wordfence و All-In-One WP Security، به شما کمک می‌کنیم شباهت‌ها و تفاوت‌ها را درک کنید تا بهترین افزونه امنیتی را برای سایت(های) خود انتخاب کنید. بیا شروع کنیم!

Wordfence در مقابل امنیت WP All-In-One: یک نمای کلی

حصار کلمه یکی از جامع ترین پلاگین های امنیتی موجود در بازار است که بیش از چهار میلیون نصب فعال دارد. یکی از بهترین بخش های Wordfence این است که گزینه ای مقرون به صرفه را ارائه می دهد.

می توانید با Wordfence Security به صورت رایگان یا به یک طرح پولی ارتقا دهید برای ویژگی های پیشرفته تر:

حتی با نسخه رایگان، Wordfence اسکن بدافزار، حذف بدافزار، فایروال و محافظت از نیروی brute force را فراهم می کند. به علاوه، این افزونه به شما امکان می دهد تنظیمات را برای برآورده کردن دقیق نیازهای امنیتی خود سفارشی کنید.

امنیت همه در یک WP همچنین یک افزونه رایگان قدرتمند را در کنار برنامه های پرمیوم خود ارائه می دهد. بهتر از آن، این شامل مجموعه کاملی از ابزارهای ورود مانند احراز هویت دو مرحله‌ای، قفل ورود به سیستم و یک ویژگی تقویت رمز عبور است.

نسخه پریمیوم همچنین قابلیت اسکن بدافزار را اضافه می کند.

علاوه بر این، شامل ویژگی های منحصر به فرد محافظت از محتوا است. به این ترتیب، می‌توانید هرزنامه‌ها را مسدود کرده و از سرقت محتوا با محافظت از iFrame و حفاظت از کپی‌رایت جلوگیری کنید.

Wordfence vs All-In-One WP Security: ویژگی های برتر مقایسه شده است

اکنون که کمی بیشتر در مورد هر یک از این افزونه ها می دانید، بیایید این مقایسه Wordfence و All-In-One WP Security را شروع کنیم.

1. سهولت استفاده ????‍????

در تصمیم گیری بین Wordfence و All-In-One WP Security، مهم است که قابلیت استفاده را در نظر بگیرید. از آنجایی که هر دو سرویس یک افزونه رایگان ارائه می دهند، می توانید آنها را مستقیماً از طریق داشبورد وردپرس نصب کنید.

با حصار کلمه، به داشبورد امنیتی اختصاصی دسترسی خواهید داشت. در اینجا، یک نمای کلی سریع از سایت خود، از جمله نتایج فایروال، نتایج اسکن، و اعلان های جدید پیدا خواهید کرد:

هر بخش از افزونه به وضوح برچسب گذاری شده است، بنابراین به راحتی می توانید تنظیمات فایروال، اسکن ها، ابزارها و لاگین های خود را سفارشی کنید. به علاوه، می توانید از کمک بخش برای مشاهده مستنداتی که حاوی توضیحات و دستورالعمل های دقیق برای پیکربندی ویژگی های خاص است.

پس از فعال سازی موفقیت آمیز امنیت همه در یک WP، با رفتن به این افزونه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید امنیت WP در برگه های وردپرس:

Wordfence vs All-In-One WP Security: داشبورد امنیت همه در یک WP.

سپس دکمه هایی را برای تنظیم فایروال و تنظیمات تشخیص IP پیدا خواهید کرد.

مانند Wordfence، داشبورد یک نمای کلی از امنیت سایت شما ارائه می دهد، از جمله قدرت سنج و دکمه های روشن/خاموش سریع برای ویژگی های حیاتی. برای بهبود امتیاز امنیتی خود، باید هر یک از این تنظیمات را فعال کنید.

2. اسکن بدافزار ????

بر اساس یک نظرسنجی در سال 2022، بدافزارها به عنوان نگران‌کننده‌ترین سازمان‌هایی که تهدیدات سایبری را هدف قرار می‌دهند، فهرست شدند. بنابراین، هنگام نگاه کردن به Wordfence vs All-In-One WP Security، مهم است که ویژگی تشخیص بدافزار را در نظر بگیرید. [1].

متأسفانه، افزونه رایگان All-In-One WP Security اسکن بدافزار را ارائه نمی دهد. در عوض، برای استفاده از این ویژگی، باید به یک طرح برتر ارتقا دهید.

و در حالی که Wordfence اسکن بدافزار را با افزونه رایگان ارائه می دهد، امضای تشخیص بدافزار آن 30 روز به تاخیر می افتد. این بدان معناست که ممکن است نتوانید بدافزار پیشرفته‌ای را که اخیراً منتشر شده‌اند شناسایی کنید.

Wordfence vs All-In-One WP Security: اسکن بدافزار Wordfence.

اگر می‌خواهید از به‌روزرسانی‌های بلادرنگ امضاهای بدافزار بهره ببرید، باید به سرویس پریمیوم بروید.

اسکن بدافزار را با مقایسه کد موجود در سایت شما با پایگاه داده وسیعی از امضاهای بدافزار شناسایی می کند. بعلاوه، در انتخاب بدافزارها و بدافزارهای مبتنی بر فایل که در مضامین و افزونه‌های منبع باز وجود دارند، عالی است.

با این حال، این ابزار بدافزار پایگاه داده یا بدافزار موجود در پلاگین ها و تم های ممتاز را شناسایی نمی کند. علاوه بر این، اسکن‌های Wordfence تمایل به ایجاد هشدارهای زیادی دارند که می‌تواند شامل موارد مثبت کاذب باشد.

3. محافظت از نیروی Brute Force ????️

حملات Brute Force زمانی اتفاق می‌افتد که هکرها و ربات‌ها صدها ترکیب رمز عبور و نام کاربری را برای دسترسی غیرمجاز به سایت شما آزمایش می‌کنند. خوشبختانه Wordfence به طور پیش فرض محافظت از نیروی brute force را فراهم می کند.

به علاوه، می‌توانید گزینه‌های ورود به سیستم را سفارشی کنید دیواره آتش بخش داشبورد در اینجا، می‌توانید تعداد خرابی‌های ورود را تعیین کنید، زمان قفل را تنظیم کنید و بلافاصله آدرس‌های IP خاصی را مسدود کنید:

Wordfence vs All-In-One WP Security: Wordfence حفاظت از نیروی brute force.

همچنین می‌توانید رمزهای عبور قوی را اعمال کنید و از انتخاب گذرواژه‌هایی که در نقض داده‌ها به بیرون درز کرده‌اند، توسط کاربران جلوگیری کنید.

به طور مشابه، All-In-One WP Security مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را برای ایمن کردن روند ورود فراهم می‌کند. شما کنترل کاملی بر محدودیت‌های ورود و قفل‌ها خواهید داشت:

تنظیمات ورود به سیستم همه در یک WP Security.

به علاوه، شما حتی می توانید یک پیام قفل نمایش دهید و از طریق ایمیل در مورد تلاش های ناموفق برای ورود به سیستم مطلع شوید.

علاوه بر این، شما توانایی تغییر URL ورود به سیستم را خواهید داشت تا یافتن و سوء استفاده از آن برای هکرها دشوارتر شود. در همین حال، یک ویژگی Honeypot برای جلوگیری از ثبت نام هرزنامه وجود دارد.

هنگام مقایسه Wordfence و All-In-One WP Security، متوجه شدیم که هر دو دارای احراز هویت دو مرحله ای هستند که شامل طیف وسیعی از گزینه ها است. با این حال، با All-In-One WP Security، حتی می‌توانید تعیین کنید که کدام حساب‌ها برای ایمن کردن اهمیت بیشتری دارند.

4. فایروال ????

فایروال یکی از ساده ترین راه ها برای جلوگیری از ورود هکرها و ربات های مخرب به سایت شما است. فایروال تمام ترافیک ورودی را فیلتر می کند و آدرس های IP را که مشکوک به نظر می رسد مسدود می کند.

اگر بین Wordfence و All-In-One WP Security تصمیم می گیرید، خبر خوب این است که هر دو افزونه یک فایروال ارائه می دهند.

هنگامی که Wordfence را نصب می کنید، فایروال به طور خودکار وارد حالت یادگیری می شود.

توصیه می شود حداقل برای مدتی این را روشن نگه دارید تا فایروال بتواند ترافیک سایت شما را بهتر درک کند. سپس، می توانید فایروال خود را با رفتن به مدیریت کنید حصار کلمه > دیواره آتش > WAF را مدیریت کنید:

فایروال Wordfence.

در حالی که فایروال در مسدود کردن حملات آنلاین موفق است، نسخه رایگان آن به اندازه سرویس پولی قدرتمند نیست. این به این دلیل است که فایروال رایگان مانند هر افزونه وردپرس (پس از هسته وردپرس) بارگذاری می شود.

علاوه بر این، نسخه رایگان فایروال قوانین خود را 30 روز به تاخیر انداخته است، درست مانند اسکن بدافزار. برای بهره مندی از به روز رسانی قوانین فایروال بلادرنگ، به نسخه پریمیوم Wordfence نیاز دارید.

فایروال ارائه شده توسط All-In-One WP Security با موفقیت ربات ها، هرزنامه ها، خراش ها و موارد دیگر را مسدود می کند:

فایروال همه در یک WP Security.

علاوه بر این، می‌توانید آدرس‌های IP را از داشبورد در لیست سیاه قرار دهید و موقعیت جغرافیایی (با نسخه پولی) را فعال کنید.

با این حال، فایروال عمدتاً به فایل htaccess. برای عملیات متکی است. در حالی که این مقداری از محافظت را فراهم می کند، اما معادل یک فایروال واقعی و جامع نیست.

به طور کلی، فایروال Wordfence جامع تر است، به خصوص زمانی که صحبت از محافظت از سایت شما در برابر تهدیدات جدید و نوظهور می شود.

5. قیمت گذاری ????

هنگام انتخاب یک افزونه امنیتی وردپرس، قیمت یک فاکتور کلیدی است. خوشبختانه، Wordfence و All-In-One WP Security در صورت داشتن بودجه، برنامه های رایگان ارائه می دهند.

با Wordfence، به خدمات امنیتی ضروری، از جمله اسکن بدافزار و محافظت از نیروی brute force دسترسی خواهید داشت. شما همچنین می توانید از فایروال استفاده کنید، اما نسخه رایگان شامل تاخیر در قوانین و امضای بدافزار است.

یا برای دریافت به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ و پشتیبانی ممتاز، می‌توانید با پرداخت ۱۱۹ دلار در سال به Wordfence Premium ارتقا دهید:

Wordfence vs All-In-One WP Security: برنامه های امنیتی Wordfence.

از طرف دیگر، اگر می خواهید از گزینه پاکسازی بدافزار استفاده کنید، Malware Care بهترین گزینه شما است، اما این بسیار گران است (490 دلار در سال).

All-In-One WP Security یک طرح رایگان ارائه می دهد، یا می توانید از 84 دلار در سال ارتقا دهید:

Wordfence vs All-In-One WP Security: برنامه های برتر امنیت All-In-One.

این را می توان در دو وب سایت استفاده کرد و شامل پشتیبانی ممتاز و مجوزهای سرویس اسکنر سایت است. همچنین می توانید برای افزایش اعتماد مشتریان، یک نشان امنیتی در سایت خود نمایش دهید.

با این حال، حتی با نسخه پریمیوم افزونه، به پاکسازی بدافزار دسترسی نخواهید داشت. بنابراین، اگر بدافزار در سایت شما شناسایی شود، حل آن می تواند گران تمام شود.

Wordfence در مقابل امنیت WP All-In-One: کدام بهتر است؟

اگر به دنبال یک افزونه امنیتی قدرتمند هستید که بیشتر نیازهای امنیتی شما را برطرف کند، Wordfence بهترین گزینه شماست. این شامل موارد ضروری مانند فایروال، اسکن بدافزار و محافظت از نیروی brute است.

با این حال، برای باز کردن پتانسیل کامل Wordfence، باید Wordfence Premium را انتخاب کنید. به این ترتیب، می توانید به اسکن های امنیتی کامل و به روز رسانی های بلادرنگ دسترسی داشته باشید.

All-In-One WP Security مجموعه ای از ویژگی های امنیتی مفید برای ورود به سیستم را ارائه می دهد، اما فاقد برخی اصول اولیه است. با نسخه رایگان این افزونه، نمی توانید بدافزار را شناسایی کنید. به علاوه، فایروال به اندازه گزینه های جایگزین جامع نیست.

نتیجه گیری ????

امنیت یکی از اولویت های اصلی اکثر وب سایت های وردپرسی است، به خصوص اگر با اطلاعات حساس یا جزئیات پرداخت سروکار دارید. خوشبختانه، شما می توانید یک پلاگین امنیتی مانند نصب کنید حصار کلمه یا امنیت همه در یک WP برای محافظت از سایت شما ????

Wordfence یک گزینه قوی است که فایروال، اسکن بدافزار، محافظت از ورود و غیره را فراهم می کند. به علاوه، یک نسخه رایگان بسیار قدرتمند پیدا خواهید کرد. با این حال، در حالی که All-In-One WP Security شامل برخی اقدامات مفید برای تقویت ورود به سیستم است، اسکن بدافزار، حذف، یا یک فایروال کامل دریافت نخواهید کرد.

???? برای برخی از راه‌های دیگر برای محافظت از سایت وردپرس خود، می‌توانید فهرست نکات امنیتی وردپرس ما را به همراه فهرست کامل بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس بررسی کنید.

آیا در مورد اینکه آیا از Wordfence در مقابل امنیت WP All-In-One استفاده کنید سؤالی دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

راهنمای رایگان

4 گام ضروری برای افزایش سرعت
وب سایت وردپرس شما

مراحل ساده را در مجموعه کوتاه 4 قسمتی ما دنبال کنید
و زمان بارگذاری خود را 50-80٪ کاهش دهید. ????

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *