خدمات ما

به‌روزرسانی انجمن Divi Meetup: بهار 2024 | وب تاپ

بازگشت به برنامه منظم ما، DiviFam!

آوریل و می پرواز کردند، و با تقریباً پایان بهار، زمان به‌روزرسانی‌های انجمن ما فرا رسیده است!

جامعه Divi ما با اعضای جدید، پروژه‌های هیجان‌انگیز و داستان‌های الهام‌بخش رشد کرده است. در این پست، آخرین آمار را به اشتراک می گذاریم، ملاقات های برجسته را برجسته می کنیم و نگاهی اجمالی به اتفاقات بعدی به شما می دهیم. چه یک حرفه ای Divi باشید یا یک تازه وارد، چیزی برای همه وجود دارد.

بنابراین، نوشیدنی مورد علاقه خود را بردارید، بنشینید و بیایید جامعه Divi خود را جشن بگیریم. بیایید شیرجه بزنیم!

 • 1
  شبکه ملاقات جامعه Divi توسط اعداد

 • 2
  بیایید از جدیدترین میزبان ها و گروه جدید ملاقات ما استقبال کنیم!

 • 3
  به روز رسانی از گروه های موجود

  • 3.1
   دیوی شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا

  • 3.2
   دیوی دالاس/فورت ورث، تگزاس، ایالات متحده آمریکا

  • 3.3
   دیوی ایتالیا

  • 3.4
   دیوی نایروبی، کنیا

  • 3.5
   دیوی نیویورک سیتی، ایالات متحده آمریکا

  • 3.6
   دیوی فینیکس، آریزونا، ایالات متحده آمریکا

  • 3.7
   دیوی سالت لیک سیتی، یوتا، ایالات متحده آمریکا

  • 3.8
   دیوی تورنتو، انتاریو، کانادا

 • 4
  آیا می خواهید میزبانی جلسه شبکه محلی Divi خود را داشته باشید؟

 • مجموع اعضا: 13,234
 • مجموع گروه ها: 39
 • مجموع رویدادهای میزبانی شده: 2,111
 • مجموع پاسخ‌های درخواستی: 14984
 • اعضای جدید (90 روز گذشته): 444
 • گروه های جدید: 1

اگر به ساختن جامعه Divi محلی خود علاقه دارید، گروهی را در نزدیکی خود در اینجا قرار دهید یا از دکمه زیر استفاده کنید تا درخواست دهید تا یک سازمان دهنده محلی شوید.

برای تبدیل شدن به یک سازمان دهنده DIVI MEETUP امروز درخواست دهید

بیایید از جدیدترین میزبان ها و گروه جدید ملاقات ما استقبال کنیم!

لطفاً به جدیدترین گروه و میزبان ما خوش آمدید! دیوی نایروبی!

دیوی نایروبی، کنیا

پاتریک دیوی نایروبی

با میزبان، پاتریک لومومبا آشنا شوید:

من یک توسعه دهنده وب اختصاصی هستم که به طور انحصاری در ساخت وب سایت های استثنایی از طریق استفاده از Divi تخصص دارم. سفر من با Divi در سال 2018 آغاز شد و از آن زمان، من در راه‌اندازی وب‌سایت‌های موفق متعددی برای کسب‌وکارها، چه در داخل و چه در سطح بین‌المللی، مؤثر بوده‌ام.
علاوه بر مدیریت یک تجارت پر رونق خدمات وب در خدمات وب پالوهاست، من مشتاق به اشتراک گذاری تخصص خود هستم. از طریق آموزش های روشنگر، پیچیدگی های توسعه وب سایت را با Divi ساده می کنم و راه حل های ساده ای را برای مبتدیان ارائه می دهم.

در سال‌هایی که از Divi استفاده می‌کردم، هرگز واقعاً یک گروه ملاقات Divi در شهرم پیدا نکردم. من سعی کرده ام به کشورهای دیگر مانند آفریقای جنوبی، نیجریه، ایالات متحده آمریکا و غیره بپیوندم و بزرگترین چالش همیشه این بوده است که آنها میزبان جلسات آنلاین نیستند. تنها موردی که مفید بوده دیوی سالت لیک سیتی است.
من می دانم که کاربران Divi دیگری مانند من وجود دارند که به دنبال جامعه ای از افراد همفکر برای پیوستن هستند و بنابراین، این گروه ملاقات برای بسیاری از افراد سودمند خواهد بود.
دلیل من برای راه اندازی و رهبری این گروه ملاقات اساساً فراهم کردن بستری برای کاربران Divi، مبتدیان و متخصصان است تا گرد هم آیند و به یکدیگر کمک کنند.

بسیار هیجان زده هستم که می بینم شما در حال رشد جامعه Divi در شرق آفریقا هستید!

به دیوی نایروبی بروید

دیوی نیویورک سیتی، ایالات متحده آمریکا

مارک سیلورمن از Divi NYC

مارک سیلورمن از Divi NYC

با میزبان، مارک سیلورمن آشنا شوید:

مارک مالک SilverMarc.com است که در سال 1995 تأسیس شد، یک شرکت توسعه وب که طراحی، ساخت و پیکربندی مجدد وب سایت ها را برای مشاغل و افراد در سراسر کشور انجام می دهد. او برای هر پروژه اطلاعات زیادی در مورد توسعه وب سایت، میزبانی وب کسب و کار، تجارت آنلاین، استراتژی های موتورهای جستجو، برنامه نویسی و تکنیک های طراحی تخصصی برای بهبود اثربخشی وب سایت به ارمغان می آورد.
او علاوه بر کار وب سایت خود، مدیر منطقه ای منهتن BNI، مسئول پشتیبانی کاربر و فناوری برای 1500 عضو BNI در 50 فصل است.
مارک از سال 1993 تا 2015، استادی در مؤسسه پرات بود که به تدریس تصویربرداری دیجیتال، چاپ پیش چاپ و طراحی وب در مکان پرات در منهتن مشغول بود.
در زمان مرخصی، او از ژئوکاچ کردن، پیاده روی برای عکاسی از سنگ نگاره ها و تابلوهای هنر صخره و سایر فعالیت های خارج از منزل لذت می برد.

برای پیوستن به تیم Divi NYC، مارک!

به Divi NYC بروید

به روز رسانی از گروه های موجود

WordCamp Europe 2024 هفته آینده است! داری میری؟ اگر چنین است، تقریباً همه جا مرا دستگیر خواهید کرد، بنابراین بگویید: “سلام!” یک گزینه تضمین شده برای جلب من می خواهید؟ بعدازظهر جمعه روی صحنه اصلی می روم و امیدوارم چند چهره دوستانه ببینم!

در همین حال، بیایید در زیر با به‌روزرسانی‌های انجمن خود آشنا شویم.

دیوی شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا

دیوی شیکاگو آوریل 2024

دیوی شیکاگو آوریل 2024

آوریل 2024

شرکت کنندگان: 21

از مجری، جوآن مارگاو:

اریک دینگلر از استودیو Intransit به ما این فرصت را داد تا در مورد اداره یک کسب و کار Divi به عنوان یک فرد یا آژانس از او بپرسیم.
یکی از اولین کارهایی که باید هنگام اجرای یک کسب و کار Divi انجام دهید، درک نقش رهبری خود در شرکت است. به عنوان یک فرد انفرادی یا مالک آژانس، شما مسئول همه چیز از فروش و بازاریابی گرفته تا خدمات مشتری و مدیریت پروژه هستید.

یکی دیگر از جنبه های مهم در راه اندازی یک کسب و کار Divi، داشتن یک فرآیند تولید و فروش قوی است. تا زمانی که چیزی را نفروشید هیچ اتفاقی نمی افتد، بنابراین داشتن سیستمی برای تولید سرنخ ها و تبدیل آنها به مشتریان پولی ضروری است. تکنیک‌های مختلف تولید سرنخ و فروش وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، بنابراین مهم است که بهترین کار را برای شما و کسب‌وکارتان پیدا کنید.

یکی از سیستم هایی که اریک دینگلر در مورد آن صحبت کرد HighLevel بود. HighLevel یک سیستم به عنوان یک سرویس (SaaS) است که ابزارهای بازاریابی مختلفی از جمله سیستم CRM (مدیریت ارتباط با مشتری)، بازاریابی ایمیلی و بازاریابی پیامکی را ارائه می دهد. HighLevel همچنین با برنامه‌های شخص ثالث مختلف و ویژگی‌های هوش مصنوعی ادغام می‌شود و آن را به ابزاری قدرتمند برای مشاغل در هر اندازه تبدیل می‌کند.

HighLevel می‌تواند توسط انفرادی و آژانس‌ها برای مدیریت روابط با مشتری و کمپین‌های بازاریابی استفاده شود. همچنین می توان از آن برای دسترسی مشتریان به پورتال سلف سرویس استفاده کرد، جایی که آنها می توانند وضعیت پروژه خود را مشاهده کنند، پرداخت ها را انجام دهند و بلیط های پشتیبانی را ارسال کنند.

دیوی شیکاگو می 2024

دیوی شیکاگو می 2024

می 2024

شرکت کنندگان: 14

Divi 5 Alpha Demo و Divi AI.
Divi Visual Builder جدید که با Divi 5.0 عرضه خواهد شد، باورنکردنی است. ما آن را در سایت آزمایشی ارائه شده توسط Elegant Themes بررسی کردیم و مطمئناً سرعت آن افزایش یافته است. نحوه طراحی آن به شما کنترل بیشتری در داخل Visual Builder می دهد و گردش کار شما را تکمیل می کند. فوق العاده سریع است.

هنگامی که می خواهید در یک ماژول کار کنید، تنظیمات ماژول باز می شوند و در عرض چند ثانیه به سمت راست صفحه متصل می شوند. بخش‌ها به صورت لایه‌ای مرتب شده‌اند و در سمت چپ صفحه قرار گرفته‌اند. در وسط فضای کاری شما قرار دارد و ویرایش های خود را در زمان واقعی مشاهده می کنید.

با داشتن هوش مصنوعی Divi داخلی در دستان شما، ایجاد وب‌سایت در سطح جدیدی قرار می‌گیرد و ساخت آن زمان کمتری می‌برد.
ما یک صفحه فرود برای کسب و کار آموزش توله سگ ایجاد کردیم. ما محتوا را با اعلان های مختلف موجود بازبینی کردیم و از تصاویر ایجاد شده از توله سگ های شایان ستایش خرسند شدیم.

Divi Visual Builder جدید و هوش مصنوعی داخلی، روشی را که طراحان وب و توسعه دهندگان وب سایت می سازند، متحول خواهند کرد.

اگر از خدمه Joan & Divi Chicago بازدید نکرده باشید، فرصت را از دست می دهید!

به دیوی شیکاگو بروید

دیوی دالاس/فورت ورث، تگزاس، ایالات متحده آمریکا

دیوی دالاس/فورت ورث آوریل 2024

دیوی دالاس/فورت ورث آوریل 2024

آوریل 2024

شرکت کنندگان: 12

از میزبانان، تامی لی و کنت پیلکینگتون:

در این ماه، Divi DFW یک مرور کلی از Theme Builder ارائه داد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد به راحتی محتوای وردپرس را سبک سازی کنند. ما نشان دادیم که چگونه از صفحه‌بندی خود وردپرس برای سبک دادن به محتوا استفاده می‌کند و چگونه به مدیران محتوا اجازه می‌دهد تا به راحتی وب‌سایت‌ها را بدون نگرانی در مورد استایل گسترش دهند. ما همچنین در مورد نحوه ادغام آن با WooCommerce صحبت کردیم، که الهام بخش یک بحث پر جنب و جوش در مورد مزایای Woo & Divi با هم بود. در مجموع، ما احساس کردیم نشان دادیم که چگونه استفاده صحیح از تم ساز، توسعه وردپرس را برای همه آسان تر می کند.

Woot، Divi DFW!

به دیوی دالاس/فورت ورث بروید

دیوی ایتالیا

دیوی ایتالیا آوریل 2024

دیوی ایتالیا آوریل 2024

دیوی ایتالیا آوریل 2024

دیوی ایتالیا آوریل 2024

آوریل 2024

شرکت کنندگان: 15

از مجری برنامه، Eleanora Anzini:

سخنران ما، آنتونیو موسکتا، مدیر تجارت الکترونیک، در مورد چگونگی بهینه سازی یک وب سایت تجارت الکترونیک برای بهبود تبدیل، عملکرد و تجربه کاربری بحث کرد!

Divi Italia در آن است! به من اعتماد کن، می‌خواهی بپیوندی!

به دیوی ایتالیا بروید

دیوی نایروبی، کنیا

دیوی نایروبی می 2024

دیوی نایروبی می 2024

می 2024

شرکت کنندگان: 8

از میزبان، پاتریک لومومبا:

Divi Nairobi، گروهی که حدود یک ماه پیش تشکیل شد، توانسته است بیش از 50 عضو را در meetup.com جذب کند.

ما اولین جلسه خود را در 18 مه 2024، ساعت 19:00 EAT برگزار کردیم. موضوع این رویداد «شروع با Divi» بود. من به عنوان مجری، خود را به گروه معرفی کردم و سپس از حاضران برای معرفی خود دعوت کردم.

اگرچه این رویداد 19 شرکت کننده پاسخگو بود، اما زمانی که ما شروع کردیم فقط 5 شرکت کننده در آن حضور داشتند. با این حال، افراد بیشتری در این جلسه شرکت کردند و تعداد کل شرکت کنندگان به 8 نفر رسید.

پس از معرفی، یک نمای کلی از Divi ارائه دادم و نحوه خرید، نصب و فعال کردن لایسنس Divi را توضیح دادم. من همچنین نحوه ساخت یک صفحه وب با استفاده از پلتفرم Divi را نشان دادم.

پس از ارائه، حاضران فرصتی برای پرسیدن سوال داشتند و ما در یک گفتگوی زنده شرکت کردیم.

این دیدار یک ساعت و نیم به طول انجامید.

یاس، دیوی نایروبی! اولین ملاقات Divi شما را تبریک می گویم!

به دیوی نایروبی بروید

دیوی نیویورک سیتی، ایالات متحده آمریکا

Divi NYC آوریل 2024

Divi NYC آوریل 2024

آوریل 2024

شرکت کنندگان: 9

از میزبانان، میکی، پتی و سیما:

Divi NYC اولین Meetup هیبریدی خود را در 17 آوریل برگزار کرد. موضوع ارائه ای توسط مارک سیلورمن با عنوان “میزبانی وب سایت – The Ins, The Outs, and The Alsos” بود. ارائه مارک تجربه او را در اداره یک کسب و کار میزبانی وب در دو سرویس میزبانی وب محبوب، همراه با بسیاری از مسائلی که او در طول سالیان خود در ارائه این خدمات تجربه کرده است، از جمله برخی از وظایف “پس زمینه” حیاتی برای به روز نگه داشتن یک وب سایت را پوشش می دهد. از بدافزار محافظت می شود و به سرعت عمل می کند. صحبت های مارک مورد استقبال قرار گرفت و سوالات و بحث های زیادی را ایجاد کرد.

بله برای حضوری، Divi NYC!

به Divi NYC بروید

دیوی فینیکس، آریزونا، ایالات متحده آمریکا

Divi Phoenix آوریل 2024

Divi Phoenix آوریل 2024

آوریل 2024

شرکت کنندگان: 9

از میزبان، دنیس دینزمور:

ما Divi Theme Builder را بررسی کردیم! خیلی خوش دست بود!

Divi Phoenix می 2024

Divi Phoenix می 2024

می 2024

شرکت کنندگان: 7

از میزبان، دنیس دینزمور:

دنیس دموهای Divi AI را ارائه کرد! ما چند سایت با سازنده Divi AI ساختیم و بسیار باورنکردنی بود!

Divi PHX منحصراً حضوری است و امیدواریم اگر در شهر هستید به ما بپیوندید!

به دیوی فینیکس بروید

دیوی سالت لیک سیتی، یوتا، ایالات متحده آمریکا

دیوی سالت لیک سیتی آوریل 2024

دیوی سالت لیک سیتی آوریل 2024

آوریل 2024

شرکت کنندگان: 6

از مجری، داستین اولسن:

برای Meetup آوریل خود، در مورد انیمیشن‌های Divi و چند راه ساده برای گنجاندن آنها در صفحات وب خود برای تعاملات خرد که کاربران شما را خوشحال می‌کند صحبت کردیم.

دوستش دارم، داستین!

به دیوی سالت لیک سیتی بروید

دیوی تورنتو، انتاریو، کانادا

Divi Toronto مه 2024

Divi Toronto مه 2024

می 2024

شرکت کنندگان: 4

از مجری، سوزی هرناندز:

دیوی تورنتو خوشحال است که پس از یک وقفه طولانی دوباره بازگشته است. در جلسه این ماه، دوست‌داشتنی‌ترین افزونه‌های همراه Divi اعضا را مورد بحث قرار دادیم. اگرچه تعداد ما کم بود، اما برخی از پلاگین های مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشتیم و با افزونه های جدیدی آشنا شدیم. شنیدن روش‌های منحصربه‌فردی که در آن اعضای ما از Divi استفاده می‌کنند و از تجربیات همه یاد می‌گیرند بسیار عالی است.

آره، برگرد، سوزی!

به دیوی تورنتو بروید

آیا می خواهید میزبانی جلسه شبکه محلی Divi خود را داشته باشید؟

عالی! ما همیشه به دنبال افرادی در سراسر جهان هستیم که به Divi و ایجاد جامعه علاقه دارند و می خواهند این شور و شوق را به جامعه محلی خود گسترش دهند. ما از هزینه‌های ماهانه Meetup مراقبت می‌کنیم، و به همه میزبانان خود منابع زیادی برای کمک به برنامه‌ریزی و تبلیغ رویدادهایشان، از جمله کمک در یافتن یک مکان و ارائه ایده‌های موضوعی، ارائه می‌کنیم.

راه اندازی یک گروه جدید Divi Meetup ساده است. فقط با پر کردن این فرم یا ایمیل اقدام کنید [email protected]. پس از تکمیل فرم، ما با هم کار خواهیم کرد تا گروه شما را راه اندازی کنیم و به شبکه Meetup خود پیوند دهیم. به همین راحتی!

مطمئن نیستید که قبلاً یک گروه ملاقات Divi در منطقه شما وجود دارد؟ کافی است به صفحه شبکه Meetup ما بروید تا نقشه مکان های فعلی ما را ببینید.

شبکه جهانی Divi Meetup


منبع

وب تاپ اخبار حوزه اینترنت و هوش مصنوعی

فهرست مطالب