خدمات ما

تنظیمات پیش‌تنظیم، جلوه‌های اسکرول، حالت‌های مشاهده و موارد دیگر | وب تاپ

من با یکی دیگر از به روز رسانی پیشرفت Divi 5 بازگشته ام. ابتدا، اگر می‌خواهید آخرین نسخه Divi 5 را تست کنید، از جمله به‌روزرسانی‌های اخیر که در این پست برجسته خواهم کرد، به demo.elegantthemes.com سر بزنید و آن را برای چرخش انتخاب کنید. ما نسخه ی نمایشی را هر دو هفته یک بار به روز می کنیم و از بازخورد شما استقبال می کنیم. به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید چه چیزهای جدیدی در نسخه نمایشی وجود دارد و چه کارهایی را در ماه گذشته انجام داده ایم.

نسخه ی نمایشی Divi 5 را امتحان کنید

تمام جزئیات را در ویدیوی زیر دریافت کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=0hxqrTERnrQ

آنچه ما انجام دادیم

ما طی ماه گذشته از چند نقطه عطف مهم عبور کردیم و 4 ویژگی را از لیست کوچک‌تر ویژگی‌هایی که باید قبل از راه‌اندازی عمومی آلفا تکمیل کنیم، حذف کردیم.

از پیش تنظیم های Divi

مهم‌ترین دستاورد این ماه پایان دادن به Divi Presets بود که یک نقطه عطف بزرگ و مهم بود.

در Divi 5، تنظیمات از پیش تعیین شده بسیار سریعتر کار می کنند و در نتیجه خروجی CSS کمتری دارند. دلیل آن این است که در Divi 5، آنها مبتنی بر کلاس هستند و یک کلاس از پیش تعیین شده واحد بین ماژول ها به اشتراک گذاشته شده است. این امر نه تنها منجر به اندازه صفحه کوچکتر در قسمت جلویی می شود، بلکه به این معنی است که به روز رسانی ماژول هایی که از تنظیمات از پیش تعیین شده در Visual Builder استفاده می کنند بسیار سریعتر است زیرا برنامه فقط باید تگ سبک واحدی را که بین همه ماژول ها به اشتراک گذاشته شده است دوباره رندر کند.

این تفاوت شب و روز است و بار دیگر، ما از Divi 5 به عنوان فرصتی برای تمرکز بر عملکرد استفاده می کنیم.

جلوه های اسکرول

در مرحله بعد، ما اجرای Scroll Effects را به پایان رساندیم، که یکی دیگر از ویژگی های پیچیده و یک مانع خوب برای پرش بود. با Scroll Effects می توانید کارهای سرگرم کننده زیادی انجام دهید، بنابراین اگر در حال بررسی نسخه نمایشی هستید، آنها را امتحان کنید.

گزینه های شرط

ما همچنین اجرای تمام گزینه های شرط باقی مانده را به پایان رساندیم که به شما امکان می دهد ماژول ها را بر اساس شرایط مختلف مانند نقش کاربر، وضعیت ورود به سیستم، تاریخ و زمان و غیره پنهان و نمایش دهید.

نماهای پاسخگو

در نهایت، سیستم حالت نمایش پاسخگو Divi 5 را جمع بندی کردیم که شامل یک تغییر کوچک خوب است. Divi 5 به شما امکان بزرگنمایی و کوچکنمایی را در زمانی که هر حالت نمایش واکنشگرا فعال است، می دهد. این یک راه عالی برای به دست آوردن دید پرنده ای از طراحی شما است و کشیدن وسایل به مسافت های طولانی را آسان تر می کند.

در Divi 5، وقتی بوم شما خیلی کوچک است که نمی‌تواند طرح شما را در حداقل عرض نمای فعلی نگه دارد، بوم به‌طور خودکار کوچک‌نمایی می‌کند و صفحه شما را متناسب با فضای موجود به‌جای جابجایی ناخواسته بین حالت‌های نمایش، بزرگ‌نمایی می‌کند. این به این معنی است که می‌توانید روی هر نقطه شکستی کار کنید، حتی اگر صفحه‌نمایش به اندازه کافی عریض نباشد یا پانل‌های متصل شده شما عرض بوم را کاهش داده باشند.

نقشه راه عمومی آلفای Divi 5

با تکمیل این ویژگی ها، بیایید نقشه راه Divi 5 را دوباره مرور کنیم. ویدیوی بالا نمای پرنده ای از نقشه راه داخلی را نشان می دهد که ما برای پیگیری پیشرفت خود استفاده می کنیم. در سمت راست همه چیزهایی است که تا کنون به پایان رسانده ایم. در وسط، می‌توانید ببینید که تیم ما در طول اسپرینت فعلی روی چه چیزی کار می‌کند، و در سمت چپ چیزهایی هستند که باید قبل از پخش عمومی آلفای عمومی به پایان برسانیم.

این جایی است که ما در حال حاضر ایستاده ایم.

Divi Dash Sneak Peak

در مرحله بعد، من باید نگاهی اجمالی به اشتراک بگذارم. همانطور که در به‌روزرسانی‌های قبلی اشاره کردم، زمانی که مسیر طولانی توسعه Divi 5 را شروع کردیم، می‌دانستیم که نمی‌توانیم ویژگی‌های Divi 4 را بسازیم. هر ویژگی جدید Divi 4 باید در Divi 5 دوباره ایجاد شود و در نتیجه هرگز نمی‌شود -نقشه راه پایانی بنابراین، ما کل تیم توسعه Divi خود را به Divi 5 منتقل کردیم و یک ویژگی Freeze را در Divi 4 قرار دادیم. به طور خاص، ما یک ویژگی Freeze را روی سازنده قرار دادیم که از ابتدا در حال بازسازی است.

با این حال، سکوت و عدم تکرار برای چندین سال غیر منطقی بود. ما روی تیم خود سرمایه گذاری کردیم، توسعه دهندگان بیشتری استخدام کردیم و شروع به کار روی پروژه های جدیدی کردیم که می توانست به پر کردن شکاف کمک کند. کار بر روی این پروژه های کوچک و جایگزین، تیم را زیرک نگه می دارد و در حالی که توسعه Divi 5 ادامه دارد، ارزشی برای جامعه فراهم می کند.

یکی از آن پروژه ها تقریباً تمام شده است و Divi Dash نام دارد.

Divi Dash یک مدیر سایت وردپرس است که به شما کمک می کند تا در کارهای تعمیر و نگهداری به سرعت بپردازید. می توانید تمام وب سایت های خود را به Divi Dash اضافه کنید و به راحتی با یک کلیک وارد آنها شوید. می‌توانید به‌روزرسانی‌ها را در تمام سایت‌های خود مدیریت کنید، برنامه‌های به‌روزرسانی سفارشی ایجاد کنید، تم‌ها و افزونه‌ها، کاربران و موارد دیگر را مدیریت کنید.

ما بسیاری از ویژگی‌های عالی را به Divi Dash اضافه خواهیم کرد، و خواهد شد رایگان برای همه مشتریان Divi، همراه با عضویت Divi شما. اگر همه چیز خوب پیش رفت، منتظر آن سرویس جدید باشید که ظرف یکی دو ماه آینده راه اندازی می شود.

سایت های سریع Divi

همچنین، در صورتی که آن را از دست دادید، ما به تازگی یک ویژگی جدید به نام Divi Quick Sites را راه اندازی کردیم، که به شما این امکان را می دهد که به طور خودکار یک وب سایت Divi را در یک تا دو دقیقه ایجاد و راه اندازی کنید. می‌توانید با هوش مصنوعی یک وب‌سایت بسازید یا از میان مجموعه‌ای از سایت‌های آغازگر دست‌ساز انتخاب کنید.

Divi Quick Sites صفحاتی را تولید می کند، طرح بندی های سفارشی ایجاد می کند، محتوا می نویسد، تصاویر تولید می کند، و سپس کل سایت شما را تنظیم می کند، از جمله منو، قالب های تم ساز، تنظیمات سفارشی ساز تم، و تنظیمات از پیش تنظیم شده Divi. این سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای راه‌اندازی و راه‌اندازی یک وب‌سایت وردپرس خیره‌کننده در کمترین زمان است.

47٪ برای مدت زمان محدود دریافت کنید

با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر

این همه برای گزارش پیشرفت این ماه است. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید، و فراموش نکنید که ما را از طریق ایمیل دنبال کنید و در کانال YouTube ما مشترک شوید تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید. Divi 5 یک پروژه گسترده است، اما من هر ماه به شما بازخواهم گشت تا پیشرفت ما را به شما اطلاع دهم. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، نسخه آزمایشی Divi 5 را بررسی کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید!


منبع

وب تاپ اخبار حوزه اینترنت و هوش مصنوعی

فهرست مطالب