خدمات ما

معرفی Divi Quick Sites و ایجاد وب سایت با هوش مصنوعی | وب تاپ

امروز، ما مشتاق انتشار Divi Quick Sites هستیم که شامل ایجاد وب‌سایت کاملاً خودکار با هوش مصنوعی و سایت‌های اولیه از پیش ساخته شده است که می‌توانید از آنها برای ایجاد وب‌سایت‌های کامل Divi در یک تا دو دقیقه استفاده کنید. این سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای راه‌اندازی و راه‌اندازی یک وب‌سایت وردپرس زیبا است، و از آنجایی که توسط Divi طراحی شده است، به لطف سازنده بصری، صدها ماژول و هزاران گزینه طراحی، کنترل کاملی بر هر جنبه از سایت خود دارید.

فعال سازی و راه اندازی ساده تر Divi

هنگامی که Divi را نصب می‌کنید، با جادوگر نصب جدید مواجه می‌شوید، که فرآیند راه‌اندازی، از جمله تولید یک کلید API جدید و فعال‌سازی مجوز شما را ساده‌تر می‌کند. روی یک دکمه کلیک کنید تا وارد شوید و Divi را فعال کنید. یک کلید API جدید به طور خودکار ایجاد، برچسب گذاری و در وب سایت نصب می شود. آسان!

همچنین می توانید از Quick Sites برای راه اندازی وب سایت جدید خود با استفاده از یکی از دو گزینه استفاده کنید.

ساخت وب سایت هوش مصنوعی

با استفاده از سازنده وب سایت با هوش مصنوعی Divi Quick Sites، می توانید به Divi AI اجازه دهید کل وب سایت شما را برای شما ایجاد کند! شما به Divi AI در مورد وب سایت خود می گویید و اطلاعاتی را در مورد کسب و کار خود ارائه می دهید، و آن را به زمین می زند و به عنوان طراح وب شخصی، کپی رایتر و عکاس شما عمل می کند. این یک وب سایت کامل را در یک یا دو دقیقه می سازد.

از یک قالب وب سایت از پیش ساخته شده با محتوای جعلی و تصاویر مکان‌نما استفاده نمی‌کند. صفحات مرتبط با طرح‌بندی‌های منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند، آن صفحات را با محتوای خوب نوشتاری و مرتبط پر می‌کند، تصاویر منحصربه‌فردی ایجاد می‌کند، انتخاب‌هایی برای طراحی انجام می‌دهد، مانند انتخاب فونت‌ها و رنگ‌های عالی، و سپس کل وب‌سایت شما را راه‌اندازی می‌کند!

Quick Sites کل وب سایت شما را پیکربندی می کند. صفحه اصلی شما را تعریف می‌کند، منوی شما را تنظیم می‌کند، قالب‌های Theme Builder را نصب می‌کند، رنگ‌های جهانی اضافه می‌کند، و Presets Divi را برای همه ماژول‌ها وارد می‌کند تا هر بار که عنصر جدیدی اضافه می‌کنید، با سبک سایت شما مطابقت داشته باشد. همچنین از تجارت الکترونیک پشتیبانی می کند و WooCommerce را برای سفارشی کردن فروشگاه، سبد خرید و صفحات پرداخت شما نصب می کند.

در عرض چند دقیقه وب سایت شما آماده راه اندازی می شود. و این جایی نیست که سرگرمی هوش مصنوعی به پایان می رسد زیرا می توانید درخواست ایجاد صفحات جدید و استفاده از محتوای، تصویر و کدهای AI Divi را برای سفارشی سازی بیشتر هر صفحه کنید.

می توانید وب سایت سازنده هوش مصنوعی Divi را به صورت رایگان برای ایجاد حداکثر 4 وب سایت امتحان کنید. برای باز کردن قفل ایجاد وب سایت هوش مصنوعی نامحدود، باید عضویت Divi AI را خریداری کنید. اگر تازه وارد Divi هستید، می توانید با خرید بسته Divi Pro از تخفیف قابل توجهی در هوش مصنوعی Divi برخوردار شوید. اگر قبلاً مشتری Divi هستید، می توانید با ورود به سیستم و بازدید از صفحه پیشنهادات، از همان تخفیف عالی برخوردار شوید.

سایت های شروع کننده دست ساز

اگر نمی‌خواهید از هوش مصنوعی استفاده کنید، می‌توانید با استفاده از یکی از بسیاری از سایت‌های اولیه از پیش ساخته شده Divi، یک سایت جدید ایجاد کنید. تیم ما این سایت های شروع کننده را با عکس ها و تصاویر منحصر به فرد و زیبا که توسط ما گرفته و ایجاد شده است، به صورت دستی طراحی کرده است. طرحی را انتخاب کنید که مناسب کسب و کار شما باشد، برخی از اطلاعات اولیه مانند عنوان و لوگوی وب سایت خود را وارد کنید، و فهرستی از صفحات را تعریف کنید، و سایت های سریع بقیه موارد را انجام خواهند داد.

کل وب سایت شما در کمتر از یک دقیقه آماده راه اندازی است. همه چیز برای شما تنظیم شده است، از جمله صفحات وب سایت، منو، قالب های تم ساز، تنظیمات سفارشی ساز تم و تنظیمات از پیش تعیین شده. هر قالب دارای یک سیستم طراحی کامل با ده ها Preset Divi و فونت ها و رنگ های جهانی است. هر بار که یک ماژول جدید اضافه می کنید، با بقیه سایت شما مطابقت دارد!

پس از ایجاد یک سایت جدید، فقط باید وارد سازنده شوید و محتوای خود را سفارشی کنید.

Unsplash ادغام

هنگام ایجاد یک وب‌سایت با استفاده از هوش مصنوعی، می‌توانید از Divi AI بخواهید عکس‌های واقعی را از Unsplash به جای تولید تصاویر خود انتخاب کند. اگر با استفاده از تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی بهترین نتایج را دریافت نمی کنید، این یک راه حل شگفت انگیز است و بسیار سریعتر است. Divi AI محتوای صفحات شما را تجزیه و تحلیل می کند و سپس روی Unsplash API ضربه می زند تا عکس هایی را پیدا کند که به خوبی با آن محتوا جفت می شوند.

امروز Divi Quick Sites را امتحان کنید

اگر تازه وارد وردپرس هستید، از آسانی ایجاد وب سایت با Divi لذت خواهید برد. اگر شما یک حرفه ای با تجربه Divi هستید، Divi Quick Sites یک راه عالی برای راه اندازی سریع سایت مشتری بعدی شما است، به خصوص هنگام استفاده از هوش مصنوعی، که بسیاری از تحقیقات اولیه، قاب سیمی، کپی رایتینگ، انتخاب تصویر و فرآیند راه اندازی را ساده می کند.

منتظر ویژگی های بیشتر Divi باشید که به زودی ارائه می شود، و فراموش نکنید که آن را دنبال کنید و مشترک شوید تا هرگز به روز رسانی ویژگی را از دست ندهید. من همیشه یک نمای کلی از هر ویژگی جدید Divi ارائه می‌دهم، و این یک راه عالی برای بالا بردن سرعت قبل از به‌روزرسانی وب‌سایت‌هایتان است.

47٪ تخفیف Divi AI فقط برای یک هفته!

برای جشن راه‌اندازی سایت‌های سریع Divi، 47 درصد تخفیف برای هوش مصنوعی Divi برای هفته آینده ارائه می‌دهیم. هر کسی که قبل از پایان فروش، هوش مصنوعی Divi را خریداری کند 135 دلار در سال صرفه جویی کنید و آن پس انداز را برای زندگی قفل کنید! به علاوه، تمام اعضای تیم شما می توانند بدون هزینه اضافی از هوش مصنوعی Divi استفاده کنند. تخفیف را از اینجا دریافت کنید.


منبع

وب تاپ اخبار حوزه اینترنت و هوش مصنوعی

فهرست مطالب